Rezultate te kerkimit per termin: +Qordja +Fatmir

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] qordja / docs[0] 60 / hits[0] 77 / keyword[1] fatmir / docs[1] 39280 / hits[1] 56833 /
No Pic available
  • 2018-07-03

Vdekja e shoferit të Xhafajt, ekspertiza: Te arma MP5 ishin gjurmët e tij të gishtave

Në banesën e familjes Qordja në Qytetin Studenti vijojnë të jenë të hapura dyert e mortit, ndërkohë që mbeten enigmatike arsyet që e çuan djalin e tyre, Shkëlzenin, në aktin e rëndë të vetëflijimit. Të kontaktuar nga Top Channel, familjarët e të ndjerit nuk pranuan të prononcoh

Vdekja e shoferit të Xhafajt, Hetimet: Para ngjarjes festoi në klub nate
  • 2018-07-01

Vdekja e shoferit të Xhafajt, Hetimet: Para ngjarjes festoi në klub nate

Gardisti Shkëlzen Qordja, shofer i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj u përcoll për në banesën e fundit mesditën e së dielës. 31-vjeçari i dha fund jetës në rrethana misterioze duke qëlluar veten më armën e shërbimit, në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Sipas burimev

No Pic available
  • 2018-07-01

Vdekja e shoferit, Rama: Neveri nga PD, skenar për goditjen e Xhafajt

Gjetja e trupit të pajetë të shoferit të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në ambientet e Gardës së Republikës tronditi opinionin publik dhe prodhoi akuza të fora edhe politike nga opozita në drejtim të qeverisë. Lidhur me ngjarjen ka reaguar nga Korça edhe kryeministri Edi Rama, i

Vdekja e shoferit të tij, Xhafaj: Hienat politike të mos sulen mbi të vdekurin
  • 2018-06-30

Vdekja e shoferit të tij, Xhafaj: Hienat politike të mos sulen mbi të vdekurin

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar në lidhje me vdekjen e shoferit të tij, 31-vjeçarit Shkëlzen Qordja. Xhafaj thekson se është i pikëlluar për këtë ngjarje tragjike dhe ka shprehur ngushëllime për familjen e të ndjerit. Ai bën thirrje që kjo tragjedi të mos përdoret po

Publikohet lista e 15 shqiptarëve më të rrezikshëm
  • 2015-04-08

Publikohet lista e 15 shqiptarëve më të rrezikshëm

Policia e Tiranës ka publikuar të mërkurën një listë me 15 personat më të rrezikshëm, të cilët janë shpallur në kërkim. Bëhet fjalë për persona që kryesisht janë dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje, apo për krime të tjera të rënda. Përmes publikimit të kësaj lis

A i njihni këta? Janë shumë të rrezikshëm!
  • 2015-04-08

A i njihni këta? Janë shumë të rrezikshëm!

Tiranë - Nga policia e Tiranës janë në kërkim 15 persona që përfshihen në listën e "kuqe" për rrezikshmërinë. Me anë të një njoftimi, policia e kryeqytetit kërkon nga qytetarët që të bashkëpunojnë për arrestimin e tyre. Shumica prej të kërkuarve janë dënuar nga 20 vite bu

No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d