Rezultate te kerkimit per termin: +Qorri

Total: 493
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Qorri i mbyll derën Bokatolës

Kongolezi Ricard Bokatola nuk ka asnjë shans të veshë fanellën bardhekaltër të Shkumbinit. Lajmi bëhet publik nga bosi i skuadrës peqinase, Xhavit Ismaili. "Bokatola nuk vjen në Peqin edhe pse ne si drejtues kemi shprehur dëshirën për ta pasur atë në gjirin e skuadrës në fillimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.218Z

2 – 0: Qorri vendos në Shkumbini - Elbasani

Ilir Qorri me du golat e tij ishte heroi i supersfidës së prefekturës së Elbasanit, Shkumbini-Elbasani 2-0. Nora dha sinjalin e parë, kur goditi traversën, reagoi mirë portieri Koci. Qorri shënoi golin e parë nga një goditje dënimi në minutën e 53-të. Në të 60', Gentian Stojku, një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.087Z

Arlind Qorri iu përgjigjet qenëve të PD-së

Arlind Qorri, aktivisti i “Organizata Politike” i është përgjigjur sulmeve që i kanë ardhur nga gazeta “Rilindja Demokratike”. Kjo gazetë nuk i ka duruar dot thirrjet Ik, ik që iu bënë Bashës, kur shkoi të takonte grevistët e Zharëzës dhe ka nxituar t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.023Z

Qorri: Liberalizimi i vizave do jetë më i vështirë

Ilir Qorri, koordinator i projektit të vizave, i ftuar në Ora News duke komentuar vendimin e BE-së për mospërfshirjen e Shqipërisë në procesin e liberalizimit të vizave tha se tashmë është detyrë e qeverisë t'i përkushtohet shumë këtij procesi, ashtu si nuk i është përkushtuar de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.885Z

Vdes ne aksident Bep Qorri

SHKODER - Njw aksident i ndodhur mbrwmw nw hyrje tw qytetit tw Shkodrws, i mori jetwn dy personave qw po udhetonin nga Tirana nw drejtim tw qytetit verior. Marian Ndoji, 38 vjecc dhe Pwllumb Tefa, 37 vjecc, dolen nga rruga nw afersi tw vendit tw quajtur "Harku i Bwrdicws" dhe "fluturuan" nga rreth 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.243Z

Pas Artan Didit, Edvini dhe Saje qorri hëngrën edhe kokën e Çakos

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon direkt kryeministrin Rama dhe ministrin e brendshëm, Tahiri për skandalin e përgjimeve, pasuar së fundi me pezullimin e kryepolicit Haki Çako. Zhvillim, që Berisha e cilëson 'ngrenie koke' nga ana e tyre për të fsheur implikimet kriminale të përgjim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.537Z

Berisha: Trafikun e drogës nga Mali i Zi e drejton Saje qorri!

"Oficeri dixhital informon: Se si futi ne dore Saje qorri edhe trafikun e madh nga Mali i Zi! sb "Pershendetje doktor ! Si kalon, a je mire? E lexova nje denoncim qe kishit shkrue, ne lidhje me trafikun e klandestineve nga Mali i Zi nepermjet Shkodres, kisha nje lajm nese ju nevojitet, Tani qe kufi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama