Rezultate te kerkimit per termin: +Qose +Sonila

Meta: total 15 / total_found 15 / time 0.000 / keyword[0] qose / docs[0] 390 / hits[0] 724 / keyword[1] sonila / docs[1] 1758 / hits[1] 2547 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2014-01-28

Vendet bosh, nisin konkurset tekDrejtoria e Arsimit të Tiranës

TIRANË- Kontrollet e bëra nga auditi në drejtorinë e Arsimit të kryeqytetit kanë konstatuar një sërë shkeljesh, çka ka sjellë edhe masa administrative deri në largim nga puna për të gjithë ata punonjës, të cil&eum

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2012-03-05

Tirane ja lista e 82 vajzave qe behen police ne kryeqytet

Sot ne ambjentet e Qendres se Formimit Policor Tirane iu nenshtruantestimit me shkrim kandidatet femra te Qarkut Tirane qe kane aplikuarper te ndjekur Shkollen Baze te Policise per Patrulle tePergjithshme te cilat kishin kodin e aplikimit nga 0001-0550. Gjate testimit me shkrim moren pjese 475 kandi