Rezultate te kerkimit per termin: +Quigleyn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.734Z

Kongresmenët amerikanë flenë në zyrat e punës

Autori i Lajmit: Redaksia Uashington — Vjen ora 10 e mbrëmjes kur kongresmeni demokrat, Mike Quigley, veshur me tuta sporti dhe një t-shirt, shtron një dyshek të hollë portativ në dyshemenë e zyrës së tij dhe kalon natën. 51-vjeçari nga Çikagoja e bën diçka të tillë rregullisht. S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama