Rezultate te kerkimit per termin: +Qum

Total: 1044
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Qumësht apo pije freskuese?

E përdorin shumë. Në kafiteri thonë se makiatot bëhen shumë të mira me të. Por, produkti hungarez Sole, që konsumatorët e blejnë për qumësht, dikush po thotë se nuk është i tillë. Agjencia e Ushqimit dhe Veterin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.493Z

Keni Qumësht?

Aktorja latine, është bërë sensacion i mediave para shumë vitesh, kur është mësuar se ajo po e ushqen me gji, fëmiun e shoqes. Por ajo nuk po mbetet jashtë vëmëndjes edhe kur po tregon se, ushqimi me qumësht lope është i m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.961Z

Përfundon protesta e qumështarëve, nuk e derdhin qumështin (Foto)

Protesta e prodhuesve të qumështit ka përfunduar e qetë, ndërkaq protestuesit kanë filluar të shpërndahen. Protestuesit nuk e kanë derdhur qumështin që e kishin marrë me vete. Kryetari i prodhuesve të qumështit, Naser Bajraktari k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.716Z

3 milionë litra qumësht mbesin pa u shitur

Prodhuesit dhe përpunuesit e qumështit thonë se me miliona litra qumësht kanë mbetur në depot e tyre, dhe se gjatë këtij viti ka rënie për 50 %. Hiq më pak se tre milionë litra qumësht kanë mbetur pa u shitur në qumësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.011Z

Qumështarët: Ultimatumi afër

Me gjithë insistimin e vazhdueshëm, nuk po përfillen kërkesat e prodhuesve dhe përpunuesve të qumështit që të largohen nga tregu prodhimet e importuara nga shtete të ndryshme dhe pa kualitetin e duhur, raporton KTV. Po ashtu ata kërkojnë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.585Z

Qumështi i lopës shkakton aneminë tek bebet

TURQI- Përdorimi i qumështit të lopës te foshnjat më të vogla se një vit nxit aneminë, paralajmërojnë ekspertët. Studiuesja në spitalin e universitetit “Suleyman Demirel” në qytetin turk Isparta, Aliye Carus, n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.466Z

Dieta me qumësht, humb dy kile për 3 ditë

SHBA- Nëse dëshironi të humbisni peshë në një kohë të shkurtër, mund të aplikoni dietën me qumësht. Efekti i kësaj diete është humbja e dy kilogramëve për tre ditë. Të fillojmë nga pyetja bazë: C

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama