Rezultate te kerkimit per termin: +Qysh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.246Z

Kush e sundon Tiranen qysh sot?

Nga Artan Fuga Sot ne mes te sheshit te Tiranes, vendosur te fasada e kulles te larte qe dominon gjithcka, ende ne ndertim, pashe si reklame nje shishe birre gjigande ne imazh reklame qe ngrihej si minare stermadhe, si anije kozmike nderplanetare, si kult faraonik piramidal, mbi qytet. Dilni shih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.086Z

Beatrix Ramosaj: Qysh ki qef..

Beatrix Ramosaj ka publikuar para pak minutash projektin e tij më të ri të titulluar "Qysh ki qef". Kënga e krijuar nga Lirian Kaqi, me melodi të Seven Saraqit dhe tekst të Asdren Gjikollit shfaqë më ndryshe se herat e tjera këngëtaren e bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.683Z

Nora: Qysh po don

Këngëtarja Nora Muçaj ka publikuar videoklipin e këngës “Qysh po don”, tekstin e së cilës e ka shkruar i dashuri, Gold Ag. Videoklipi është realizuar nga produksioni Think Creativ, ndërsa xhirimet e videoklipit kanë zgjatur tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.610Z

“Emrin qysh e ki”

Dyshja e reperëve kosovarë, Onati dhe Skivi, kanë publikuar projektin e ri me titull “Emrin qysh e ki”. Anëtarët e labelit “BabaStars” janë tekstshkruesit dhe janë përkujdesur për muzikën. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.614Z

Një qen i rrahur qysh ditën e parë!

Nga Mero Baze   Presidenti Bamir Topi është ndaluar të mbajë një fjalë përshëndetëse në ceremoninë e inaugurimit të presidentit më 24 korrik dhe përcolli sot një mesazh lamtumire përmes stacioneve televizive. Protokolli i pazakontë që i ndalon presidentit të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.360Z

Bashkia Fier qysh prej 2 ditësh pa energji elektrike

18/11/2011  Pati qark të shkurtër në linjë, CEZ asnjë ndërhyrje FIER- Edhe institucioni i Bashkisë Fier vuan qysh prej 2 ditësh mungesën e energjisë elektrike. Errësirë, kompjuterë dhe laptopë të fikur është pamja e zyrave të njësisë së pushtetit vendor të qytetit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.299Z

Pango: “Kam fituar qysh me 20 shkurt”

Ministri i Ministrisë Turizmit, Kulturës, Rinisë e Sporteve, Ylli Pango, pohoi për mediat se ishte ai fituesi i madh në konfliktin e pazakontë midis shtetit dhe futbollit shqiptar, që solli edhe pezullimin e Shqipërisë nga FIFA e UEFA. "Do t'u them vetëm pak fjalë, por dëshiroj t'i mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama