Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetari +Dixhital

Total: 380
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.531Z

Si e telendisi Berishën qytetari dixhital

Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim nga qytetari dixhital. Por këtë radhë është telendisur keqazi. Postimi i Berishës: Qytetari dixhital denoncon: Arat me kanabis te pushtetareve te Edvin Shullazit. sb “doktor nuk munda te fotografoja me shume, pamje nga prapa viles se kryet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.123Z

Qytetari dixhital lë sërish në baltë Berishën, del bllof me Balilin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë sërish bllof me denoncimet e qytetarit dixhital. Ai ka postuar një foto të Klement Balilit. Ne shtabin e Eskobarit te Ballkanit! Qytetari dixhital dergon:Foton e fillimit te kesaj jave te Eskobarit te Ballkanit dhe lejtnanteve te tij ne strofullen e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.809Z

Tahiri: Burime të Prokurorisë janë bërë si Qytetari Dixhital

Puna e policisë po pengohet nga të gjitha drejtimet, dhe me sa duket lufta kundër krimit, trafikut të drogës dhe trafiqeve të tjera ka prekur shumë tela në Shqipëri. Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri për të disatën ditë rresht po përpiqet që të evidentojë punën e policisë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.473Z

Kush është qytetari i devotshëm dixhital që i shkruan Berishës?

Sali Berisha prej kohësh shfrytëzon qytetarin dixhital për të denoncuar sipas tij shkelje të qeverisë Rama. Ai shpesh nuk përmend emrat e qytetarit dixhital, që nuk do mend është vetë ai, por vendos inicialet. Nëse hedh një sy tek inicialet e qytetarit dixhital, janë thuajse të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.093Z

Meta inauguroi resortin e Balilit, Hoxha: Ku është qytetari dixhital?

Në 21 gusht 2015, Atsh shkruante për resortiin modern turistik "Santa Quaranta" në bregdetin e Sarandës, një investim prej 3 milion euro, që u inaugurua në prani të kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, të disa anëtarëve të kabinetit qeveritar, deputetëve të zonës etj. Në fjalën e mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.433Z

Filip Çakuli: Qytetari dixhital jam unë, ja si u tallëm me Berishën

Drejtoresha e shkollës së mesme të Fushë-Krujës u filmua nga Fiks-i duke marrë 300 euro, por Fiks-i nuk e nxori filmimin kundrejt një gjobe prej 10 mijë eurosh, që i pagoi drejtoresha! Kështu shkruajti dy ditë më parë Sali Berisha në një status në faqen e tij të Facebook-ut, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.030Z

Qytetari dixhital-Berishës: Ja si më rrëmbeu policia

Sali Berisha pretendon se ka ndodhur një "Rrembim personi nga çunat e krimit te Saje qorrit! Per me shume hollesi lexojeni mesazhin e tij", shkruante në një postim në Fb ish-kryeministri Sali Berisha. Më poshtë edhe denoncimi i pretenduar: "Pershendetje Z.Berisha,jam Geraldo Metko nje nga te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama