Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.269Z

Kotelja dhe qytetari

Transmetuar me 20092016 - 1200 Subjekti ka te beje me shpetimin heroik duke rrezikuar edhe jeten per shpetimin e nje koteleje ndersa qytetari vdes nga arroganca e policise duke shkelur cdo procedure dhe duke e keqtrajtuar sipas famil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.834Z

Qyteti, sheshi, qytetari

Share Nga Edvin Kukunja   Trinomi Qyteti-Sheshi-Qytetari nga njëra anë dhe Arkitektura dhe Urbanistika nga ana tjetër. Lëmi është i madh dhe ka nevojë për një qasje të shëndoshë dhe të bazuar mbi njohuri dhe zgjidhje të mirëmenduara e që kanë kaluar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.531Z

Si e telendisi Berishën qytetari dixhital

Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim nga qytetari dixhital. Por këtë radhë është telendisur keqazi. Postimi i Berishës: Qytetari dixhital denoncon: Arat me kanabis te pushtetareve te Edvin Shullazit. sb “doktor nuk munda te fotografoja me shume, pamje nga prapa viles se kryet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.837Z

Denoncon qytetari 200 mije leke prokurorit per te rimarre kamionin

200 mije leke per te zhbllokuar makinen e kapur nga Policia Kaq eshte shuma qe nje qytetar nga Dibra Faik Zeqaj tregon se i ka dhene prokurorit te Dibres Tom Deda per te zhbllokuar kamioncinen e tij 48-vjecari nga Dibra  Fation Zeqja i cili njihet edhe me emrin Faik Zeqja nga fshati Majtare i ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.593Z

VIDEO/ Qytetari i indinjuar: Ndalo, respekto ligjin!

Ky është momenti kur një qytetar i indinjuar i kërkon një personi me biçikletë të respektojë ligjin në rrugët e Londrës. Ishte momenti kur semafori kishte hapur rrugën për këmbësorët, por teksa gjithë makinat ndaluan, një çiklist vijoi rrugën. Por kalimtari i del përpara duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.256Z

Banori, klienti dhe qytetari

Raportet ndermjet tyre jane vitale per demokracine. Sepse kjo e fundit nuk kerkon vetem paqe dhe konsum. Ndaj trajtimi i ketij trinomi, po gjen gjithnje e me shume vend ne studimet dhe analizat e politologeve, sociologeve, ekonomisteve, medias dhe publikut ne pergjithesi. Banor dhe qytetar Edhe ps

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.362Z

Qytetari shqiptar përballë sistemit

Nga Besnik Gjongecaj   Ndaj sistemit që ia ndërtuan të tjerët, qytetari shqiptar ose ka qenë indiferent, ose ka punuar që ai, sistemi, të bëhet edhe më çnjerëzor, edhe më i pashpirt, edhe më i padrejtë. Qytetari shqiptar është sjellë ndaj tij, në thelb, ashtu si njeriu sill

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama