Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetarin

Total: 7225
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.214Z

Berisha: “Aleanca për qytetarin”, fushatë për qytetarin

Në vijim të turit elektoral, për zgjedhjet e 8 majit, kryeministri Sali Berisha është ndalur sot në qytetin e Lezhës ku ka prezantuar kandidatin e koalicionit “Aleanca për qytetarin” Viktor Tusha. Gjatë fjalës së tij, kryeministri u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.608Z

Zgjedhjet promovohet koalicioni Aleanca per qytetarin

Kreret e mazhorances Koalicioni yne me kandidate fitimtare. Meta Bashkeqeverisja zgjidhja e duhur per vendin Zyrtarizohet bashkepunimi i Aleances per qytetarin. Kreret e partive politike te cilet do te jene aleatet e Partise Demokratike ne zgjedhjet e 8 majit kane promovuar kesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.068Z

FRD, një sprovë për qytetarin

Nga Redan Bushati Një lëvizje e vështirë, sidomos nga pikëpamja elektorale, por që mban kartën e moralit dhe pacënueshmërisë njollosëse. Fryma e Re Demokratike, një parti e qendrës së djathtë, që drejtohet nga ish-presidenti i vendit Bamir Topi, ku në përbërje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.552Z

Berisha: “Aleanca për qytetarin”, alternativë për qytetarin

Kryeministri Sali Berisha, i pranishëm në qytetin bregdetar të Durrësit, etiketoi të gjithë objektivat e qeverisë të cilat do të sjellim ndryshimin rrënjësor, të gjitha këto me në krye kandidatin Ferdinand Xhaferraj. I pranish&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.229Z

Berisha: Alternativa jonë për qytetarin dhe mirëqënien

Në vijim të turit elektoral për zgjedhjet e 8 majit, kryeministri Sali Berisha është ndalur sot në qytetin e Fierit, ku ka prezantuar kandidatin e koalicionit “Aleanca për qytetarin” Ilir Bele. Në fjalën e tij, kryeministri Berisha premtoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.175Z

Aleanca per Qytetarin fiton Bashkise e Pukes

Bashkia e Pukës është fituar nga “Aleanca për Qytetarin” . Numërimi i votave në Bashkinë e Pukës ka nxjerrë fitues kandidatin e Partisë Demokratike, Beqir Arfiti. Raportohet se ka përfunduar procesi i numërimit të votave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.546Z

Zgjedhjet, promovohet në Elbasan kualicioni Aleanca për Qytetarin

ELBASAN- Është promovuar pasditen e sotme në Elbasan kualicioni Aleanca për Qytetarin. Në përbërjen e këtij kualicioni,  i cili do kandidojë bashkarisht në zgjedhjet e 8 majit bëjnë pjesë LSI,PD,PR,BK,BKD, PLL,PDIU.Në promovimin e Aleancës për Qytetarin merrnin pjesë krerët kryeso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama