Rezultate te kerkimit per termin: +Radamel +Falcaos

Total: 112
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.412Z

Vetëm fillimi i Falcaos

Nga Express më 20 shtator 2011 në ora 19:20 Trajneri i Atletico Madridit Gregorio Manzano beson se het-triku u Radamel Falcaos kundër Racing Santanderit është vetëm fillimi për yllin kolumbian. Përforcimi nga Porto që kushtoi 40 milionë euro ishte i pakënaqur që nuk realizoi në deb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.890Z

Prezantohet Radamel Falcao

Chelsea, Manchester City e Real Madridi janë pajtuar më shuarjen e ëndrrës për blerjen e Radamel Falcao. Sulmuesi fantastik kolumbian është zyrtarizuar si lojtar i ri i Monacos. Ish ylli i Athletico Madridi është zyrtarizuar para pak minutash si lojtar i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.868Z

Misteri i Radamel Falcaos (FOTO)

Vazhdon të mbetet misterioz rikuperimi i sulmuesit të Manchester United, Radamel Falcao. Sulmuesi që është i huazuar nga Monako në Old Traford, me të drejt blerje në fund të sezonit, vazhdon të përballet me një lëndim të gjurit.A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.607Z

Shtypen gabimisht fanelat e Falcaos te United!

Kompania që ka shtypur fanelat e Radamel Falcaos te Manchester United ka bërë një gabim amatoresk. Në vend se të shtypej emri saktë me emërtimin e lojtarit, Falcao, fanela është shtypur gabimisht me emërtim, Flacao. Lajmin e ka publikuar televiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.675Z

Fanella e gabuar e Radamel Falcaos

Sikur te mos mjaftonte fillimi katastrofik i sezonit per Manchester United nje gafe e paprecedente ne klubin e kuq po ben xhiron e botes citon Supersportbr br Di Maria Herrera Shae dhe Blind jane disa nga blerjet me te medha ne merkato per skuadren e Van Gaal por ai qe vecohet eshte Radamel Falcao

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

ManCity i frikesohet Radamel Falcaos

p styletext-align justifyGuardiola ka disa arsye per te mos qene i qete ne prag ne prag te 90 minutave te para kunder Monakose kryesuese te kampionatit francez Skuadra e principates synon cerekfinalen per here te 2-te ne 3 sezonet e  fundit dhe i ka fituar te gjashta sfidat me sistem vajtje-ardhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.824Z

Turan, ‘frikë’ nga largimi i Falcaos

Mesfushori i Atletico Madridit, Arda Turan ka thënë se largimi i Radamel Falcaos do të linte hapësirë të madhe në skuadër. Ylli kolumbian spekulohet se kërkohet nga klubet më të mëdha evropiane përfshirë Chelsean, pas paraqitjeve fantastike në Vicente Calderon. Falcao po ashtu ka real

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama