Rezultate te kerkimit per termin: +Radhs

Total: 299
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.339Z

Gafa e radhs

Ditet e fundit na kujtuan edhe njehere qe pergjegjshmeria ne vendimmarrje dhe pozicioni ne shkallen e vendimmarrjes nuk eshte e thene te rriten se bashku. Na kujtuan gjithashtu qe gafat e vendimmarresve tane nuk perfunduan me shitjen e naftes ish-Jugosllavise nen embargo, por gjallojne dhe kane pote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.354Z

Vendimi, të gjitha makinat në Shqipëri me targa të reja

Automjetet, miratohet vendimi për targat e reja T gjitha automjetet q regjistrohen n territorin e Shqipris, do t ndryshojn targn. Qeveria miratoi dje vendimin pr t pajisur me targa t reja t gjitha mjetet q regjistrohen n vend. N kt vendim jan prcaktuar t gjitha kriteret, madhsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.355Z

Ruci: Berisha hodhi shashkn e radhs

Kryetari i grupit kuvendor socialist Gramoz Ruci akuzoi kryeministrin se me trajtimin e cështjes së sheshit "Skënderbej", po tenton të heqë vëmendjen nga problematika kryesore që ka vendi, nga kriza politike, ekonomike dhe ajo institucionale. "E gjithë ajo që ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.214Z

Shkëlzen Berisha përgënjeshtron trillimet mbi bisedat për energjinë

N nj njoftim pr shtyp, djali i kryeministrit, Shklzen Berisha, deklaron se n kryeartikullin e saj t dats 14 Janar 2010 nj e prditshme e njohur si gazet shpifjesh, botoi gnjeshtrn e radhs ku dizinformohej opinioni mbi nj takim timin me z. Damir Fazlli t zhvilluar n dt 4 Janar dhe t fiksuar n kamerat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Cana, qendrmbrojts

Kapiteni i Sunderlandit, Lorik Cana ka thn se sht i gatshm pr t luajtur n pozitn e qendrmbrojtsit n ndeshjen e radhs q ekipi i tij e luan n shtpi ndaj Portsmuthit t shtunn. Menaxheri i Sunderlandit, Stave Bruce, pr ndeshjen e radhs nuk do t mund t llogarit n shum lojtar t repartit defanziv, me ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.869Z

Mitingu i radhs i opozits n bulevard

Në mbrëmje Edi Rama u ndal gjatë në arsyet e cdonjërës prej grave të futura në grevë urie ose jo, që protestojnë përpara kryeministrisë që prej 4 ditësh. Edi Rama i përmendi ato me emër, përvec njërës. (UPDATE) "Nuk mund t'jua them emrin, se ajo vetëm me një rro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.374Z

Antiduhani i dështuar, mungon koordinimi mes institucioneve

Ligji antiduhan nuk po gjen zbatim n vendin ton prej 2 vjetsh. Ky fakt pohohet edhe nga vet prfaqsues t Ministris s Shndetsis. Sipas tyre, n t gjith vendin po vendosen gjoba pr shkelsit. Por kto gjoba nuk vilen, si pasoj mungess s koordinimit t puns mes t gjitha hallkave. Ndaj penalizimet mbeten vet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama