Rezultate te kerkimit per termin: +Radh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Morin, radh t gjata

Pika kufitare e Morinit me Kosovn, sht bllokuar sot pr disa or rresht, pr shkak t vargut t gjat t makinave. Rreth 400 automjete jan n radh, ndrsa presin t kalojn n ann tjetr t kufirit. Pala kosovare n Vrnic, aktualisht po punon vetm me nj sportel, ndrsa ajo shqiptare n Morin t Kuksit me katr sportel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Boston, 10 fitore me radh

Boston Celtics ka shnuar fitoren e 10 me radh duke mposhtur Chicago Bulls dhe kan bilancin m t mir n Konferencn Lindore. Utah Jazz ka mposhtur kampionin Los Angeles Lakers, ndrsa Milwaukee fitoi ndaj Portlandit pas dy periudhave t lojs shtes. Fitore shnuan edhe Indiana, Detroit, Dallas, Denver d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.672Z

Robinho dhe driblimi i radhës

Sulmuesi i Milanit, braziliani Robinho po dëshmon se nuk i ka harruar driblimet për të cilat shquhej në moshë më të re. Pasi bëri dy driblime tejet të bukura javë më parë, një i tillë u pa edhe në stërvitjet e Milanit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.460Z

Sadiku realizon golin e radhës

/* */ Armando Sadiku shënoi golin e tij të radhës, në humbjen befasuese 3-1 të Lokarnos në shtëpi kundër Kriens, në javën e 10-të të Challenge League, në kampionatin zviceran.Sulmuesi elbasanas shënoi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.153Z

Abramovich dhe investimi i radhës

Bosi i Chelseat, Roman Abramovich ka bërë investimin e radhës multimilionësh. Miliarderi rus kësaj radhe ka investuar më shumë në jetën e tij luksoze. Abramovich ka shpenzuar 450 milion dollarë në ndërtimin e një hoteli me 111 dhoma n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.592Z

Tottenham bën blerjen e radhës

Skuadra e Tottenham ka siguruar blerjen e radhës. Spurs kanë arritur marrëveshje me mesfushorin franez, Ettiene Capoue. Ish mesfushori i Tolouse do ti kushtoi Tottenhamit 8.6 milion funta. Lojtari pritet të udhëtoi nesër në Londër për ti kaluar testet mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.748Z

Ronaldinho dhe 2 golat e radhës

Superylli brazilian, Ronaldinho po vazhdon të shënoj gola në Brazil. Ylli i Athletico Mineiros e ka ndihmuar skuadrën e tij drejt fitores së radhës me Gremion. Dinho realizoj 2 golat e vetëm në fitoren e Mineiros. Të parin e realizoj nga penalltia nd&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama