Rezultate te kerkimit per termin: +Radhimn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] radhimn / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-08-03

Plazhet e ndotura, ku nuk duhet të shkoni

ISHP: Plazhet, të ndotura nga ujërat e zeza Derdhja e ujrave t zeza n disa plazhe t vendit rrezikon frekuentimin nga turistt. Raporti m i fundit i Institutit t Shndetit Publik liston plazhet m t pastra dhe m t ndotura n vend. N hartn e ISHP-s plazhet si ai i Currilave n Durrs, Z