Rezultate te kerkimit per termin: +Rafael +Benitez

Total: 721
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.251Z

Rafael Benitez trajner i Newcastle Unitedit

Newcastle Unitedi ka konfirmuar se Rafael Benitez eshte trajneri me i ri i saj Sot ajo ka shkarkuar trajnerin Steve McClaren Ish-trajneri i Real Madridit ka nenshkruar kontrate tre vjecare me klubin anglezbr br Newcastle Unitedi eshte e kenaqur te konfirmoje emerimin e Rafael Benitezit si trajner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.867Z

Rafael Benitez: Napoli im si Liverpuli

Rafael Benitez ndjehet i lumtur me Napolin që po ndërton. Trajneri spanjolli është shumë i kënaqur nga prurjet e reja në merkato, dhe synon që me këtë grup të luftojë në tre fronte. Benitez mbërriti te Napoli në fillim të këtij sezoni dhe fruti i punës që ka marr deri tani nga sku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.096Z

Zyrtare, Rafael Benitez trajner i Napolit

ROME-Ajo që përflitej ka ndodhur, trajneri Rafael Benitez do të drejtojë Napolin për sezonin e ardhshëm. Presidenti De Laurentis i Napolit ka rënë dakord me trajnerin spanjoll, teksa do të zëvendësojë kështu Maxarrin, kur ky i fundit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.674Z

Rafael Benitez mbetet trajner te Real Madrid

Benitez do te vazhdoje te mbetet trajner i Real Madridit pavaresisht humbjes turperuese nga Barcelona ka njoftuar Florentino Perezbr br Presidenti i Real Madrid Florentino Perez ka shprehur mbeshtetjen e plote per Rafal Benitez gjate konferences per shtyp te paralajmeruar pas humbjes nga Barcelona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.405Z

Rafael Benitez pret një ofertë joshëse

Ish-trajneri i Interit, Rafael Benitez ka thënë se synon një post të rëndësishëm në Europë dhe do të konsideronte edhe një rol ndërkombëtar me Spanjën ose Anglinë. Benitez është pa angazhim prej kur u largua nga Interi në dhjetor të vitit të kaluar, edhe pse mori oferta për rikt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.862Z

Reali i Madridit zgjedh Rafael Benitez

Rafael Benitez, trajneri i Liverpulit, mund të rikthehet në vendlindje gjatë verës, për t‘u bërë trajneri i një prej klubeve më të mëdha në botë. Reali i Madridit po përgatit terrenin që t‘i ofrojë gjatë verës drejtimin e skuadrës. Lajmi është bërë i ditur nga "The Sun". A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.126Z

Lajmi i fundit: Shkarkohet Rafael Benitez?

DailyMail shkruan se Rafael Benitez është shkarkuar nga roli i trajnerit të Real Madridit, gjashtë muaj pasi morri drejtimin e madrilianëve. Drejtuesit e Realit sot gjatë gjithë ditës kanë mbajtur takime për të diskutuar të ardhmen e Benite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama