Rezultate te kerkimit per termin: +Ragipi

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] ragipi / docs[0] 42 / hits[0] 55 /
Parja ta bën atdhe Zvicrën
  • 2016-08-30

Parja ta bën atdhe Zvicrën

Nga Enkel Demi Para disa ditësh shpreha bindjen se shqiptarët tanë që luajnë me Zvicrrën nuk do të veshin fanellën e përfaqësueses së Kosovës. Sipas meje, (dhe kjo bindje më është forcuar) djemtë e shqipes nuk e bëjnë se nuk e duan tokën e tyre, por interesat ekonomike janë m

Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

No Pic available
  • 2016-06-27

Taulant Xhaka sqaron të vërtetën për braktisjen e Kombëtares

Prej dy ditësh, portalet kanë qarkulluar në formë virale një lajm mbi të ardhmen e Taulant Xhakës në Kombëtare. Ajo shishe e përplasur për shkak të nervozizmit pas ndërrimit në ndeshjen kundër Zvicrës është komentuar shumë dhe është aluduar që ka sjellë edhe përplasje mes mes

No Pic available
  • 2016-05-21

Dueli i vëllezërve Xhaka

Ndeshje emocionale: më 11 qershor Zvicra do të luajë kundër Shqipërisë – dhe Granit Xhaka kundër vëllait të vet Taulantit. Granit Xhaka do të donte ta kishte shmangur këtë duel. Në Kampionatin Evropian të Futbollit ai do të luajë për Zvicrën kundër të vëllait, Taulantit

Huliganët maqedonas sulmojnë shqiptarët në stadium, mes tyre dhe Shpend Ahmeti
  • 2016-04-18

Huliganët maqedonas sulmojnë shqiptarët në stadium, mes tyre dhe Shpend Ahmeti

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, Ragip Behrami, babai i yllit të famshëm kosovar Valon Behrami dhe disa miq të tyre janë sulmuar në Maqedoni nga huliganët maqedonas Në fakt, Ahmeti dhe Behrami kanë shpëtuar, por tre miq të tyre kanë pësuar lëndime pas sulmit fizik që

Ndeshja Vardari-Shkëndija / Huliganët maqedonas sulmojnë shqiptarët në stadium
  • 2016-04-18

Ndeshja Vardari-Shkëndija / Huliganët maqedonas sulmojnë shqiptarët në stadium

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, Ragip Behrami, babai i yllit të famshëm kosovar Valon Behrami dhe disa miq të tyre janë sulmuar në Maqedoni nga huliganët maqedonas Në fakt, Ahmeti dhe Behrami kanë shpëtuar, por tre miq të tyre kanë pësuar lëndime pas sulmit fizik që

Ragip Xhaka: Nuk e desha duelin mes djemve, uroj të barazojnë
  • 2016-04-12

Ragip Xhaka: Nuk e desha duelin mes djemve, uroj të barazojnë

Babai i vëllezërve Xhaka garanton: Asnjëri nuk do të tolerojë Ermal Kuka Ndërsa të gjithë presin me shumë kërshëri përballjen historike në Euro 2016 mes vëllezërve Xhaka që luajnë për dy kombëtare të ndryshme, babai i tyre, Ragipi, ka pranuar se kishte uruar që një duel i till