Rezultate te kerkimit per termin: +Rahovica

Meta: total 31 / total_found 31 / time 0.000 / keyword[0] rahovica / docs[0] 31 / hits[0] 40 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Vrasja ne Fier Nuk e masakrova Likometaj se dija qe me ngacmonte nenen
  • 2015-11-28

Vrasja ne Fier Nuk e masakrova Likometaj se dija qe me ngacmonte nenen

Viktima Novruz Likometaj PUBLICITET Nuk jam vrases 82- vjecarin Novruz Likometaj nuk e masakruar une Nuk e kam takuar asnjehere viktimen Jam ne rregull me veten time dhe nuk kisha dijeni se ai me ngacmonte nenen Keshtu ka deklaruar dje para togave te zeza te Fierit Skender

Këto qytete do të mbesin nesër pa energji elektrike
  • 2015-08-25

Këto qytete do të mbesin nesër pa energji elektrike

Zyra e Korporatës Energjetike të Kosovës njofton për ndërprerje të furnizimit me energji elektrike në shumë rajone të Kosovës Siç njofton KEDS, ndërprerjet bëhen për shkak të realizimeve të puneve të ndryshme. M&e

Shndërrimi i një klubi striptizmi! Qeveria i shpall luftë veseve
  • 2015-03-19

Shndërrimi i një klubi striptizmi! Qeveria i shpall luftë veseve

Duket se qeveria e Edi Ramës e ka marrë seriozisht luftën ndaj veseve. Në projektligjin e ri për lojërat e fatit parashikohet se nëse familjarët e një personi që është i fiksuar pas lojërave të fatit, ankohet për këtë ves, atëherë ata kanë të drejtën me ligj për të kërkuar

PS-LSI, kandidatët në shumicën e bashkive
  • 2015-03-09

PS-LSI, kandidatët në shumicën e bashkive

Tiranë - Kandidatët e përbashkët të Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim po fillojnë të qartësohen pas negociatave disajavore. Kandidatët e Partisë Socialiste që do të mbështeten dhe nga votuesit e Lëvizjes Socialiste për Integrim, që kanë marrë pëlqimin e K

No Pic available
  • 2014-05-06

Berat, ministri Naço nderon lapidarin me foton e Enver Hoxhës

BERAT- 5 Maji është kujtuar nga të majtët e të djathtët veç e veç edhe në rrethe të ndryshme të vendit. Ajo që ka bërë përshtypje ka qenë se ministri i Drejtësisë, Nasip Naço ka nderuar në Berat

No Pic available
  • 2014-04-03

Sllovakia dënon me 22 vite burg kosovarin për trafik droge,

BRATISLAVE- Gjykata e Preshovës në Sllovaki: Gjykata e qytetit të Preshovës në Sllovaki sot ka refuzuan ankesën e Baki Sadikut nga Rahovica e Preshevës duke e dënuar atë me 22 vjet burg. Baki Sadikut akuzohet për prodhim dhe kontrabandë t&e