Rezultate te kerkimit per termin: +Rajmond +Mezi

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.344Z

Sekuestrohen 220 ha tokë në Karaburun, vlera njëqind milionë euro

Prokuroria e Vlorës  vendos nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 (njëqind) milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumentave të fallsifikuar. Sipas prokurorisë prona ishte regjistruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.245Z

Këta janë Bosët e plazhit të sekuestruar të Shën Vasilit

Disa emra dhe kompani të njohura janë "viktima" të skemës mashtruese me falsifikimin e dokumenteve në plazhin e Shën Vasilit, në Karaburun. Pak ditë më parë, Prokuroria e Vlorës njoftoi se kishte marrë lejen e gjykatës për sekuestrimin e 220 hektarëve tokë në zonën bregdetare të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.365Z

Sekuestrohen 220 ha tokë me vlerë 100 mln euro në Karaburun

Prokuroria e Vlorës ka vendosur nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumenteve të falsifikuar. Prokuroria e Vlorës ka nisur kryesisht hetimin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.367Z

Sekuestrohen 100 mln euro trual në Karaburun, u përvetësuan me falsifikim

Prokuroria e Vlorës ka vendosur nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 (njëqind) milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumenteve të falsifikuar. ‚‚6 Prokuroria e Vlorës ka nisur kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.348Z

Konfiskohet 100 milionë euro tokë në Karaburun

Prokuroria e Vlorës ka vendosur nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 (njëqind) milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumenteve të falsifikuar. Prokuroria e Vlorës ka nisur krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.544Z

Vijojne arrestimet per Karaburunin

brbrDetaje te reja kane dale ne drite mbi skandalin e privatizimit te nje sasie shume te madhe toke ne Karaburun Dy dite pas sekuestrimit te 220 hektareve truall ne gadishull qe dyshohet se u pervetesua me dokumente te falsifikuara Prokuroria e Vlores ka ndaluar edhe 3 persona te tjere Blerina Dhra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.538Z

Sekuestrimi i truallit ne Karaburun pas noteres dhe avokatit pranga tre te tjereve

Foto ilustruese Vlore 2 qershor 2016 NOAal- Dy dite pas sekuestrimit te 220 hektareve truall ne Shen Vasil te Karaburuni dhe pas ndalimit te nje avokati dhe notereje gjate mbremjes se djeshme jane ndaluar edhe tre persona te tjerebr br Ne vijim te hetimeve qe jane duke u zhvillu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama