Rezultate te kerkimit per termin: +Rajoni +Elbasan

Total: 261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.395Z

FOTO/ Propozimi i ri për ndarjen territoriale: Formohet rajoni i Arbrit, i Kaonëve dhe i Muzakajve

Në kohën që po diskutohet për ndarjen e re territoriale, portali ShtetiWeb vjen me një propozim pas diskutimeve të bëra në 11 qarqet e vendit. Sipas këtij propozimi, vendi ndahet në gjashtë rajone: rajoni i Shkodrës, rajoni i Arbrit, rajoni Elbasan- Korçë, rajoni i Muzakajve, rajoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.082Z

OSHEE vijon punën për riparimin e defekteve, rajoni më i prekur Shkodra

Operatori i Shpërndarjes  së Energjisë Elektrike, OSHEE, po ndjek me vëmendje situatën e krijuar nga moti i keq që ka përfshirë vendin, kryesisht zonat malore. Pranë drejtorisë qendrore të kompanisë OSHEE, është ngritur shtabi qendror pranë të cilit përcillen informacione nga dispe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.381Z

Atmosfera ne Elbasan para ndeshjes Shqiperi-Danimarke

e Shtune 11 Tetor 20141748 pm brbrRreth 500 tifoze danez pritet te ndjekin kombetaren e tyre ne shkallet e stadiumit Elbasan Arena nderkohe mijera kuqezinj do te jene te pranishem ne stadiumin e ri Mesohet se per shkak te mungeses se biletave qytetaret e Elbasanit por edhe shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.459Z

Tiranë – Elbasan, mazhoranca miraton e vetme kredinë 380 mln dollarë

SHKRUAN: Sabina Veziaj 24-05-2011 11:10Në mbledhjen e parë të punës pas zgjedhjeve administrative, komisioni kuvendor i Ekonomisë dhe Financave ka miratuar dje vetëm me votat e mazhorancës marrëveshjen e financimit të rrugës Tiranë-Elbasan, mes qeverisë shqiptare dhe Bankës islamike p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.754Z

Krijuesi i Autochthonous nuk lejohet ne Elbasan Arena

Personi qe ngriti dronin me flamurin me mbishkrimin Autochthonous tetorin e kaluar ne Beograd Ismail Morina i njohur edhe si Ballist Morina nuk do te lejohet me 8 tetor ne Elbasan Arenabr br Sipas FSHF nese ai do te tentoje te shkoje ne stadium per derbin ballkanik mes Shqiperise dhe Serbise do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.830Z

Dita e Verës, starton panairi në Elbasan

Elbasan- Panairi i përvitshëm Dita e Verës, ashtu si çdo vit do të mbahet në qytetin e festës.Data 14 mars, bashkë me qytetarët që festojne Ditën e Verës, sjell në Elbasan dhjetra biznese nga vendi dhe rajoni.Panairi organizohet nga Bashkia Elbasan dhe Dhoma e Tregëtisë dhe Industris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.482Z

Elbasan, gjykata në kushte të vështira, mungojnë sallat

Gjykata e Elbasanit ndodhet në gjendje të mjerueshme. Një nga problemet më serioze është arkivi i saj në të cilin gjenden dosje të 60 viteve të shkuara. Sipas kreut të kësaj gjykate, një tjetër shqetësim mbetet dhe mungesave e sallave të gjykimit. ELBASAN- Gjykata e rrethit gjyq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama