Rezultate te kerkimit per termin: +Ralf +Gjoni

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.445Z

Ralf Gjoni: LSI forcon lidhjet me Partinë Laburiste Britanike

Sekretari Ndërkombëtar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ralf Gjoni, mori pjesë këtë javë në Konferencën vjetore të Partisë Laburiste Britanike që u zhvillua në Brighton. Douglas Alexanderi dhe Ralf Gjoni Mbi 10,000 delegatë nga Britania e Madhe dhe përfaqësues nga partitë motr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.528Z

Ralf Gjoni le Ministrine e Jashtmerikhehet sekretar te LSI

TIRANEuml - Kryesia e LSI ka vendosur sot pasdite qe te zgjedhe ne postin e Sekretarit Nderkombetar te kesaj force politike Ralf Gjonin i cili sikurse e pohon vete duke nisur qe prej dites se sotme do te lere detyren e mbajtur prej dy vitesh ate te Drejtorit Te pergjithshem te komunikimit ne Ministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.586Z

Ralf Gjoni: Ministria e Jashtme ndërhyri në kohë

Zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme, Ralf Gjoni deklaroi dje se ka përfunduar aventura e pakëndshme e 110 pasagjerëve shqiptare, të mbërritur aksidentalisht në Bratislavë. Gjoni paraqiti procedurën e ndjekur nga Ministria e Jashtme, pas urdhrit të lëshuar nga Ilir Meta. “Pas infor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.950Z

Ralf Gjoni: Shqipëria e gatshme të shërbejë si platforme për investimet kineze në rajon

Lëvizja Socialiste për Integrim u përfaqësua prej Sekretarit Ndërkombëtar Ralf Gjoni në punimet e Forumit të Liderëve të Rinj Politikë të Kinës dhe vendeve të Evropës Qendrore e Lindore që po zhvillohet këtë javë në Pekin. Gjatë qëndrimit të tyre në Pekin, përfaqësuesit pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.097Z

Deputeti i 94-t, a do e votojë Ralf Gjoni shkarkimin e Presidentit?

Ish-këshilltari i Ilir Metës, në kohën kur Presidenti drejtonte Kuvendin e Shqipërisë, Ralf Gjoni u betua sot si deputet në Parlament, pasi më parë kishte refuzuar të digjte mandatin siç bëri LSI. Për ironi të fatit, Gjoni e çon numrin total të deputetëve në Kuvend në 94, aq sa vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.155Z

Bojatisja e frikëson, Ralf Gjoni me truproja në Parlament (FOTO)

Sulmi me bojë që ju bë sapo doli nga shtëpia për të shkuar në Parlament që të bënte betimin javën e shkuar, duket se e ka frikësuar deputetin e dalë nga radhët e LSI, Ralf Gjonin. Kjo pasi në seancën e dytë parlamentare ku po merr pjesë, ish-këshilltari i Presidentit Meta ka shkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.096Z

Kush është kamikazi që u urdhërua ta sulmojë me bojë? Ralf Gjoni ka një përgjigje

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Ralf Gjoni u sulmua sot me bojë të kuqe nga një djalë i ri. Gjatë një interviste, ai e cilësoi sulmin si një akt rrugaçërie. Madje ai tha se ka dijeni se kush e urdhëroi sulmin. Besoj se edhe ju e dini shumë mirë se kush e urdhëroi sulmin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama