Rezultate te kerkimit per termin: +Ramn +Tetor

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.634Z

Ramiz Alia : PS-ja trashëgoi strukturat e Partisë së Punës

Intervista/ Ramiz Alia tregon se si u themelua Partia Socialiste dhe si u vendos Fatos Nano kryetar N emisionin “Ora e Debatit” n televizionin Ora News, i ftuar, nj nga personazhet e historis s Shqipris, pas Lufts II Botrore, pasardhsi i Enver Hoxhs dhe Presidenti i p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama