Rezultate te kerkimit per termin: +Ram +Geci

Meta: total 65 / total_found 65 / time 0.018 / keyword[0] ram / docs[0] 55258 / hits[0] 107830 / keyword[1] geci / docs[1] 644 / hits[1] 1587 /
No Pic available
  • 2017-01-13

Një lajm i keq për ata që duan të blejnë shtëpi në Tiranë

Sektori i ndërtimit pritet të ketë zhvillime pozitive këtë vit për sa u përket ndërtuesve, por nga ana tjetër edhe çmimet e apartamenteve në kryeqytet parashikohet të shtrenjtohen. Hajredin Fratari, nga Konfindustria, njëkohësisht ndërtues me përvojë në objektet e banimit pohoi se,

Parashikimi 2017: Çmimet e shtëpive do të rriten me 50-120 euro, nga periferia në Qendër
  • 2017-01-13

Parashikimi 2017: Çmimet e shtëpive do të rriten me 50-120 euro, nga periferia në Qendër

Sektori i ndërtimit pritet të ketë zhvillime pozitive këtë vit përsa i përket ndërtuesve, por nga ana tjetër edhe çmimet e apartamenteve në kryeqytet parashikohet të shtrenjtohen. Hajredin Fratari, nga Konfindustria njëkohësisht ndërtues me përvojë në objektet e banimit pohoi s

Raporti i FLE: Ja kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (TABELA)
  • 2016-10-28

Raporti i FLE: Ja kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (TABELA)

Fondacioni për Liri Ekonomike, në bashkëpunim me gazetën Mapo kanë publikuar studimin e fundit sa i takon personave më të pasur në Shqipëri dhe aktivitetet e tyre. Sipas raportit të përgatitur, në krye të listës vijojnë të mbeten Samir Mane, Shefqet Kastrati, Vasil Naçi duke u nd

No Pic available
  • 2016-10-28

Njihuni me milionerët shqiptarë, mes të pasurve edhe një politikan

Fondacioni për Liri Ekonomike, në bashkëpunim me gazetën MAPO publikuan raportin milionerët shqiptarë për vitin 2015. Samir Mane, në listën e 10 personave më të pasur, pasohet nga Shefqet Kastrati, Vasil Naçi duke u ndjekur më pas nga Behar Çukaj, Grigor Joti, Artan Dulaku, Idajet Isma

LISTA/ Ja cilat janë 200 kompanitë më të mëdha në Shqipëri
  • 2016-10-15

LISTA/ Ja cilat janë 200 kompanitë më të mëdha në Shqipëri

Pasqyra e pjesës më të madhe të 200 kompanive me qarkullim më të lartë të të ardhurave në vitin 2015, reflekton panoramën e të gjithë ekonomisë shqiptare, që nuk po ndryshon prej vitesh: një ekonomi e orientuar nga konsumi, që nuk prodhon pothuajse asgjë, pa një vizion të qartë

Ndërtimi i eko tregut, risi e mirëseardhur për deçanasit
  • 2016-06-12

Ndërtimi i eko tregut, risi e mirëseardhur për deçanasit

Eko tregjet në Kosovë janë të pakta, për të mos thënë nuk ka fare, por një i tillë ka filluar të ndërtohet në Dukagjin, përkatësisht në Deçan. Eko tregu është vend ku fermerët mund të shesin ushqim organik, produkte bio dhe të gjitha produktet e kultivuara dhe të prodhuara n

Aleksandër Frangaj po shet ABC News?
  • 2016-05-29

Aleksandër Frangaj po shet ABC News?

Aleksandër Frangaj, një gazetar i vjetër, sot pronar i disa mediave siç janë TV Klan, ABC News apo radiot e ndryshme, mësohet se televizionin e tij krijuar në vitin 2010 po e shet. ABC News është një media që u hap disa vite më parë pasi Frangaj shiti televizionin ORA News tek biznes