Rezultate te kerkimit per termin: +Rama +Beqja +Suedia

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] rama / docs[0] 142684 / hits[0] 457915 / keyword[1] beqja / docs[1] 3458 / hits[1] 8292 / keyword[2] suedia / docs[2] 3934 / hits[2] 5316 /
22 Qendra Shëndetësore në shërbim 24 orë për zonat turistike
  • 2015-05-31

22 Qendra Shëndetësore në shërbim 24 orë për zonat turistike

Përshëndetje të gjithëve! Sot, ne jemi këtu për të promovuar një nismë të re dhe një funksion të ri, në mbështetje të gjithë atyre që në sezonin e verës do të zgjedhin t'i kalojnë pushimet përgjatë bregdetit apo në Aple. Duke filluar nga java e ardhshme , ne do të vendosi

No Pic available
  • 2009-09-26

PS: Po na fshihen filmimet e procesit të numërimit të votave

Shaban Sulçe Partia Socialiste deklaron se është penguar në kërkesën e saj për zbardhjen dhe transparencën e procesit zgjedhor të 28 qershorit. Deputeti socialist, Ilir Beqja, tha se Partia Socialiste po pengohet të zbardhë të vërtetën në një nga qarqet kryesore ku ajo pretendon se

No Pic available
  • 2009-09-25

“Sheqim dorë nga bojkoti, drejt organizimit të protestave”

25/09/2009  Rama thërret aleatët në PS Krerët e majtë intensifikojnë qëndrimin e tyre. Veç bojkotit ndaj Kuvendit priten të tjera zhvillime brenda këtij kampi. Në një takim zhvilluar në selinë rozë drejtuesit e PSD-së, PDS-së, PBDNJ-së dhe “G-99”-s kanë diskutuar pë

No Pic available
  • 2009-08-06

Vasili: Negociatat zyrtare javët e ardhshme

04/08/2009  LSI garanton një qeveri të suksesshme dhe solide, përjashton zgjedhjet e parakohshme “Rama të ëndërrojë katër vjet të plotë, pastaj ta ripërsërisë sërish” Fillimi i shatorit do të sjellë formatin e ri të qeverisë “Berisha 2”, ku sikundër është dekla