Rezultate te kerkimit per termin: +Rama +Urova +Presidentin

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Rama Urova Presidentin Erdogan zhvillim partneritetit strategjik

Transmetuar me 13082014 - 1058 Recep Tayyip Ergodan Edi Rama PUBLICITET Tirane 13 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka uruar Recep Tayyip Ergodan per zgjedhjen e tij si President i Turqisebr br Urova telefonikisht Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.158Z

Rama uron Erdoan për zgjedhjen si President: Zhvillim partneritetit strategjik

TIRANE-Kryeministri Edi Rama uron Taip Erdogan për zgjedhjen, President i Turqisë. Me anë të një postimi në Facebook e Tëitter, Rama bën me dije se urimi i është bërë me telefon ndërsa thekson partneritetin strategjik mes Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Rama uron Erdogan

Kryeministri Edi Rama ka uruar Recep Taip Erdogan i cili në zgjedhjet e të dielës që kaloi hyri në historinë e Turqisë duke u bërë presidenti i parë i zgjedhur nga vota popullore. Rama njoftoi bisedën me kryeministrin në largim t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.214Z

Rama uron Erdoganin

Kryeministri Edi Rama ka uruar Recep Taip Erdogan, i cili në zgjedhjet e të dielës që kaloi hyri në historinë e Turqisë duke u bërë presidenti i parë i zgjedhur nga vota popullore. Rama njoftoi bisedën me kryeministrin në largim të Tur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.218Z

Rama uron Erdoganin si President të ri të Turqisë

Pas zgjedhjes nga populli për herë të parë në historinë e vendit, kryeministri Edi Rama, ka uruar Rexhep Taip Erdoganin për zgjedhjen si President të ri të Turqisë. Me anë të një postimi në Facebook dhe Twitter, Rama shkruan, se urimi i është bërë me telefon, ndërsa thekson partne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.209Z

Rama uron Erdogan: Zhvillim partneritetit strategjik mes dy vendeve (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama uron Rexhep Tajip Erdogan me rastin e fitores në zgjedhjet Presidenciale në Turqi. Urova telefonikisht Presidentin Erdogan për zgjedhjen e tij dhe folëm për zhvillimin e mëtejshëm të partneritetit strategjik mes dy vendeve, shkruan Rama në një postim në rrjetin so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Rama uron Erdogan për zgjedhjen si President: Zhvillim partneritetit strategjik

TIRANE-Kryeministri Edi Rama uron Taip Erdogan për zgjedhjen, President i Turqisë. Me anë të një postimi në Facebook e Twitter, Rama bën me dije se urimi i është bërë me telefon ndërsa thekson partneritetin strategjik mes Shqipërisë e Turqisë. “Urova telefonikisht Presidentin Er

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama