Rezultate te kerkimit per termin: +Ramadani

Total: 2127
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.515Z

Vleresohet Fali Ramadani

brbrMenaxheri nga Tetova Fali Ramadani eshte nder 5 menaxheret me te mire te futbollisteve ne bote Perzgjedhja e tij dhe perfshirja ne 5 me te mire eshte bere nga Globe Soccer Awards Tetovari Ramadani eshte perzgjedhur per transferimet e bujshme te lojtareve mes te cileve dhe sulmuesin e Interit Jov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.353Z

Menaxheri Ramadani Dua talentet shqiptare

brbrPer here te pare ne ndarjen e cmimeve Globe Soccer Awards ne Dubai pati edhe nje kandidat me rrenje shqiptare Ai ishte Fali Ramadani menaxheri 47 vjecar me origjine nga Tetova dhe pasaporte gjermane Ramadani ishte mes 5 kandidateve per cmimin e menaxherit te vitit i cili ne fund u fitua nga por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.242Z

Ramadani: Shqiptaret, shtylla e evropianizimit

Specialisti i ceshtjeve ballkanase, Ramadan Ramadani ka hedhur poshte shkrimet e enciklopedise se re maqedonase, e cila i cilesonte shqiptaret si te ardhur nga malet. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Ramadani ka theksuar se shqiptaret jane populli me i lashte j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

Ndahen Inva Mula dhe Ethem Ramadani?

Sopranoja me famë botërore dhe bashkëshorti i saj, miliarderi Hetem Ramadani, thuhet se janë ndarë. Mediat kosovare kanë raportuar lajmin ekskluziv duke cituar burime të afërta me çiftin të cilët thanë se pas një martese disa vjeçare, ata kanë vendosur ti japin fund marrëdhënies,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.346Z

Ramadani trajneri i Flamurtarit

brbrZekeria Ramadani eshte zyrtarisht trajneri i Flamurtarit Shqiptari i Maqedonise ka nenshkruar nje kontrate deri ne fund te sezonit me klubin vlonjat me opsion edhe per nje sezon tjeter Objektivi largimi i skuadres nga zona e ftohte e renies nga kategoria dhe fitimi i Kupes se Republikes 37 vjec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.823Z

Kujtohet artisti dhe komandati kosovar Agim Ramadani

Akademia e Arteve kujton poetin, piktorin dhe luftëtarin kosovar, Agim Ramadani. Në kuadër të 100 vjetorit të Pavarësisë, u organizua një ekspozitë me veprat e artistit Ramadani, e cila u përshendet nga Kryeministrit, Sali Berisha. Gjatë fjal&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.013Z

Agim Ramadani heroi që jetësoi lirinë (Foto)

Heroi Agim Ramadani, i përjetësuar në histori për luftën e tij kundër forcave serbe, si një ndër organizatorët dhe udhëheqësit ushtarak të Betejës së Koshares-thyrjes së kufirit Kosovë -Shqipëri, është përkujtuar në përvjetorin e 16 të rënies. Në akademinë përkujtimore të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama