Rezultate te kerkimit per termin: +Ramadanit

Total: 282
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.705Z

BIÇIKLETA E RAMADANIT!

FADIL LEPAJA Shteti po funksionon. Policia andej edhe këndej kufirit shqiptaro-shqiptar brenda pak ditësh shënoi dy suksese të mëdha, gati historike, kundër krimit të organizuem e të paorganizuem. Krimit çfarëdo që të jetë, nuk i këqyren dhëmbët, se krim është! Nejse, ka edhe dalli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.861Z

FRM kundër Schwarz, Haradinajt e Ramadanit

Forumi i të Rinjve Myslimanë ka reaguar pas deklarimeve të fundit që ka bërë deputeti i AAK-së, Buurim Ramadani, lidhur më figurën dhe qëndrimet e imamit Shefqet Krasniqi ne përgjithësi. FRM, nëpërmjet një komunikate drejtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.107Z

Mbesa e Agim Ramadanit, fustan me punimet e heroit (Foto)

Erëza, mbesa e heroit kombëtar, Agim Ramadani, ka përkujtuar veprën e tij në një mënyrë shumë të veçantë. Në një nga mbrëmjet më të bukura të jetës së saj, ajo ka zgjedhur që të sjellë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.557Z

Sali Berisha uron Kosovën me vargjet e Agim Ramadanit

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka përshëndetur Kosovën në shtatë vjetorin e Pavarësisë duke kujtuar ata qindra burra e gra që luftuan për lirinë dhe pavarësinë e këtij kombi të vuajtur. Berisha, përmes një postimi në Facebook, tha se ndihet i privilegjuar që shumicë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.549Z

“Mbarë shqiptarët, krenar me veprën e Agim Ramadanit”

Nën patronatin e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, po vazhdon dita e tretë e Manifestimit tradicional kulturor “Ditët e Agimit 2014”, në nderim të dëshmorit të kombit, Agim Ramadani, i cilit sot ka ditëlindjen. Fillimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.515Z

Rrëfimi i snajperistit gjerman që ishte ushtar i UÇK-së (Video)

15 vjet më parë në një luftë me motive të pastra lirie e cila po zhvillohej në Kosovë pati ardhur të luftoi një gjerman. Mike Spath thuhet se ishte krahu i djathtë i Agim Ramadanit e profesioni i tij ishte snajperist. Si njajperist ai ishte rreshtuar krahë Agim Ramadanit në Koshare. Gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.177Z

Prizreni, pashallëk i Ramadanit

Lidhja Demokratike e Kosovës në një komunikatë për shtyp të lëshuar të mërkurën, ka adresuar një seri kritikash dhe akuzash për kryetarin aktual të Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja. “Mos respektimi i fundit i ligjit që e obligon që t’i dorëzojë Kuvendit Komunal një ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama