Rezultate te kerkimit per termin: +Ramen

Total: 5342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.204Z

Meta sulmon Ramen

Kreu i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta ka zgjedhur Shkodren, vendin ku pak dite me pare u regjistrua largimi i nje prej drejtuesve te saj lokal drejt Partise Socialiste, per te sulmuar ashper, hapur dhe pa asnje ekuivok, liderin roze Edi Rama. “Per interesat e tij person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.276Z

Meta sulmon agresivisht Ramen

Ashpersohet situata mes Levizjes Socialiste per Integrim dhe Partise Socialiste.Kreu i LSI –se Ilir Meta nga Shkodra e ka cilesuar Ramen te kapur nga Berisha.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.556Z

Basha Ska zgjedhje me Ramen

brbrKur nga zgjedhjet parlamentare na ndajne 8 muaj lideri i opozites Lulzim Basha e ka bere te qarte se per PD nuk mund te kete proces elektoral te ndershem me Ramen kryeminister Gjate nje takimi me strukturat e partise ne Librazhd dhe Perrenjas Basha ka theksuar se abuzimi me tenderat krimi e dro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.408Z

Basha ne Lezhe Te largojme Ramen

Dy dite perpara protestes se lajmeruar nga opozita perpara kryeministrise kryetari i PD-se Basha ka vijuar takimet ne rrethe Nga Lezha kreu i selise blu u ka bere thirrje qytetareve ti bashkohen tubimit per ti thene jo rrezikut nga droga dhe per te larguar sipas tij pergjegjesin kryesor Edi Ramen Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.912Z

Berisha ben pergjegjes Ramen

Kryeministri Sali Berisha flet per here te pare ne lidhje me perplasjet ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve. Ne nje interviste per Zerin e Amerikes lideri demokrat ben pergjegjes Edi Ramen per sjelljen e komisionereve te opozites ne KQZ. Sipas tij me keto metoda Rama kerkon te mbuloje humbjen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.745Z

Meta, akuza për Ina dhe Edi Ramen

Kryetari i LSI-së Ilir Meta nga Korça ka shpërthyer ne akuza politike e personale ndaj prokurores se përgjithshme Ina Rama, liderit Socialist Edi Rama dhe ish-ministrit Dritan Prifti. Pas kërkesës se prokurorisë se përgjithshme për heqjen e imunitetit te dy deputeteve Meta dhe Prifti, kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.906Z

Berisha, batuta me ministrat per Ramen

Mbledhja e djeshme e qeverise sherbeu edhe si rast per hedhjen e batutave mes Kryeministrit Berisha dhe ministrave aleate te tij, Fatmir Mediu dhe Nard Ndoka, ne lidhje me reformen zgjedhore. Batutat moren shkas nga kerkesa qe Kryeministri Berisha i beri ministrit te Mjedisit, Lufter Xhuveli, per ba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama