Rezultate te kerkimit per termin: +Rames

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.782Z

Sekti antisocialist i Rames

e Marte 24 Shkurt 20151244 pm KASTRIOT ISLAMIbrbr   Rama drejton sot vendin permes nje klientele trepermasore perfaqesuese e i interesave te ish-nomenklatures se larte komuniste ii te oligarkise e banditizmit dhe iii te nje sekti me sjellje e qasje atipike Kjo qeverisje pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.380Z

Gjergji i Rames

Transmetuar me 16122014 - 1656 Shqiperia ne 6 mujorin prill - tetor 2014 mrekullia boterore e punesimit me 107458 te punesuar Injoranca e Rames beri mrekullinebr br Nga Prof Dr Sali Berishabr br Ish kryeminister deputet i PDbr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.241Z

Dokle: Mbeshtes kandidaturen e Rames

Deputeti socialist Namik Dokle ka shprehur hapur mbeshtetjen e tij per kandidaturen e kryetarit ne detyre te PS-se, Edi Rama. Ne studion e Top Channel ai ka theksuar se humbja ne zgjedhje nuk mund t’i faturohet vetem kreut socialist por gjithe partise dhe strukturave te saj. &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.468Z

Berisha Largimi i Rames emergjence kombetare

e Enjte 27 Nentor 20141327 pm p classwp-caption-text Berisha dje ne mbledhjen e grupit te PDbrbrMe akuzat qe kane nisur nga dhuna ne Parlament shembjet e ndertimeve dhuna policore dhe deri te lidhjet e Edi Rames me ish-udheheqesit e diktatures komuniste Sali Berisha ka kerkuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.741Z

Standardi i Rames dhe standardi Balles

Transmetuar me 24042015 - 1344 Nga Sali Berishabr br Gazetari Sokol Balla ishte keto dite viktime e nje sulmi hakmarres e primitiv ndaj privatesise se tij Pavaresisht nga mendimet e mia per Ballen dhe Top Story konsideroj vjedhjen dhe publikimin e videove

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.866Z

Analize replikave mes Rames dhe Vucic

brbrTensionet qe shoqeruan konferencen per mediat mes dy kryeministrave Rama dhe Vucic ne Beograd dhe perplasja per Kosoven jane dy momentet qe jane komentuar edhe ne mediat me te rendesishme nderkombetare Gazeta prestigjioze Washington Post shkruan se marredheniet mes dy vendeve vijojne te jene te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.575Z

PD Rikonfirmohen akuzat ndaj Rames

Deputeti demokrat Eduart Halimi deklaron se akuzat ndaj Edi Rames per abuzime me lejet e ndertimit u rikonfirmuan ne prokurori me deshmite e biznesmenit Tartari. Dje ne prokurorine e Tiranes u rikonfirmua per here te dyte se Edvin Kristaq Rama apo mister 20 nepermjet Leprit te tij partner esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama