Rezultate te kerkimit per termin: +Ramzi +Ezzedine +Ramzi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ramzi / docs[0] 39 / hits[0] 51 / keyword[1] ezzedine / docs[1] 11 / hits[1] 11 /
No Pic available
  • 2017-07-11

Siri, armëpushimi po zbatohet gjerësisht

Një organizatë siriane që monitoron luftën tha sot se armëpushimi i arritur për tre krahina të pjesës jugore të vendit po zbatohet gjerësisht, me disa raportime për dhunë. Kjo vjen ndërkohë që qeveria dhe rebelët sirianë po përgatiteshin për të hapur raundin e fundit të bisedime