Rezultate te kerkimit per termin: +Raportohet

Meta: total 1000 / total_found 10303 / time 0.005 / keyword[0] raportohet / docs[0] 10303 / hits[0] 11349 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Vjedhin banesën e të riut ditën e zgjedhjeve, tre në pranga

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Lushnjes për vjedhjen e një banese. Ngjarja raportohet se ka ndodhur ditën e djeshme që përkonte dhe me festën e Bajramit dhe ditën e zgjedhjeve. Të arrestuarit Ardit Muça 23 vjeç, Arben Toli 38 vjeç dhe Almiran Bufasi 29 vjeç dyshohen

No Pic available
  • 2017-06-26

Zhbllokohen pas dy orësh faqet shtetërore. Pati sulm hakerash?

Janë zhbllokuar pas dy orësh, faqet e disa institucioneve kryesore të vendit si KQZ, Kryeministria dhe Ministria e Brendshme. Pas orës 21:00 të mbrëmjes portalet e disa institucioneve më të rëndësishme të vendit u bllokuan pas ngarkesës në serverat e AKSHI, por pak orë më pas ato rifi

No Pic available
  • 2017-06-26

Ndërpritet numërimi në KZAZ 35, largohen numëruesit e PD

Në KZAZ e shkollës Vasil Shanto është ndërprerë numërimi, pasi komisionerët e Partisë Demokratike janë tërhequr nga numërimi. Gazetarja e Ora Neës Pranvera Bozhiqi raporton në kutitë kanë mbetur hapur dhe fletët e votimit janë mbi tavolinë. Raportohet se numëruesve i është kër

Sarandë, digjen tre automjete, njëra e komisionerit të LSI
  • 2017-06-25

Sarandë, digjen tre automjete, njëra e komisionerit të LSI

Tre automjete janë përfshirë nga flakët gjatë natës në Sarandë, ku njëra është shkrumbuar terësisht. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 03:13 në fshatin Shëndëlli, Konispol. Gazetari jonë Geraldi Bregu raporton se makinat janë të komisionerit të LSI-së, i cili pretendon

No Pic available
  • 2017-06-25

Disa incidente në Durrës, në një QV kërkohet të anulohet votimi

Gazetari i Ora News Leonidha Musaj informon për incidente të vogla në disa QV të Durrësit. Ndërkohë në një QV është ndërprerë votimi. Në lagjen nr 8 të qytetit të Durrësit, është ndërprerë procesi i votimit. Komisioneri i PD-së ka tjetër emër në listë e tjetër është para

Votohet, raportohen incidente të vogla. Mbledhja e parë e KQZ
  • 2017-06-25

Votohet, raportohen incidente të vogla. Mbledhja e parë e KQZ

Në të gjithë territorin e Republikës sot (25 qershor 2017) po zhvillohen zgjedhjet për Kuvendin e Shqipërisë. Zyrtarisht qendrat e votimit janë hapur në orën 07:00 dhe do të mbyllen në 19:00. Me përjashtim të problemeve të vogla procesi i votimit ka nisur normalisht. Kryeministri Edi

Shqiptarët zgjedhin: Raportohen incidente të vogla, Vlahutin në Bradashesh
  • 2017-06-25

Shqiptarët zgjedhin: Raportohen incidente të vogla, Vlahutin në Bradashesh

Në të gjithë territorin e Republikës sot (25 qershor 2017) po zhvillohen zgjedhjet për Kuvendin e Shqipërisë. Zyrtarisht qendrat e votimit janë hapur në orën 07:00 dhe do të mbyllen në 19:00. Me përjashtim të problemeve të vogla procesi i votimit ka nisur normalisht. Kryeministri Edi