Rezultate te kerkimit per termin: +Rashford

Meta: total 55 / total_found 55 / time 0.000 / keyword[0] rashford / docs[0] 55 / hits[0] 75 /
Djajtë pushtojnë Parkun e Princave të ndihmuar nga VAR, PSG jashtë Champions
  • 2019-03-07

Djajtë pushtojnë Parkun e Princave të ndihmuar nga VAR, PSG jashtë Champions

Manchester United ka bërë mrekullinë në Parc des Princes, duke skualifikuar nga Champions League PSG, pas një fitoreje 1-3. Edhe pse francezët fituan ndeshjen e parë 0-2 në Angli, për ta Champions League duket se është një kompeticion i mallkuar, pasi dështuan keqazi në shtëpi. Lukak

Rashford nderon United, rekord golash me Solskjaerin (Video)
  • 2019-02-03

Rashford nderon United, rekord golash me Solskjaerin (Video)

Një kombinim mes francezit Paul Pogba dhe Marcus Rashford, që u finalizua me golin e sulmuesit anglez i mjaftoi Manchester United për tu kthyer te fitorja në Premier League në fushën e Leicester City-t, pas barazimit të javës së 24-t në fushën e Burnley-t. Djajtë e Kuq vazhdojnë të jen

No Pic available
  • 2019-01-19

Liverpool-Crystal Palace, një përballje me plot surpriza

7 gola në Anfield, por kurrsesi një fitore e lehtë për Liverpoolin përballë Crystal Palace, skuadër që kishte arritur të befasonte madje edhe Manchester City-n. Skuadra e Jurgen Klopp arriti të triumfonte 4-3, edhe pse e pa veten në disavantazh në minutën e 34-t, pasi golit të realizua

E paditi partnerja, ja pse Aurier nuk luajti ndaj United!
  • 2019-01-16

E paditi partnerja, ja pse Aurier nuk luajti ndaj United!

Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Serge Aurier, është arrestuar pak ditë më parë nga autoritetet angleze me dyshimin se ka dhunuar partneren e tij, me të cilën ka edhe një vajzë 5 muajshe. Ngjarja ka ndodhur vetëm disa orë para përballjes së skuadrës londineze me Manchester United në We

E pëson dhe Tottenhami, Manchester United për rekord (Video)
  • 2019-01-13

E pëson dhe Tottenhami, Manchester United për rekord (Video)

Janë 5 fitore radhazi në Premier League, 15 gola të shënuar dhe vetëm 3 të pësuar. Ecuria e Manchester United nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer është për rekord. Dhe kur fitorja arrihet ndaj forcës së tretë të kampionatit, Tottenham Hotspur, merr një vlerë të veçantë. Në miti

Manchester United nuk ndalet, vjen fitorja e tretë radhazi
  • 2018-12-30

Manchester United nuk ndalet, vjen fitorja e tretë radhazi

Manchester United i transformuar tërësisht pas largimit të Jose Mourinhos, ndërsa Paul Pogba i rilindur dhe në versionin e tij më të mirë. Djajtë e Kuq fituan me një rezultat tenistik 4-1 me Bournemouthin në Old Trafford, duke siguruar suksesin e tretë radhazi nën drejtimit Ole Gunnar S

No Pic available
  • 2018-12-22

Efekti Mourinho, Manchester United shkatërron 1-5 Cardiffin

Efekti Mourinho ndihet që në ndeshjen e parë të Manchester United pa portugezin në stol. Djajtë e Kuq shkatërruan 1-5 Cardiffin në transfertë, duke dhënë një sinjal të qartë se problemin e kishin me 55-vjeçarin. Rashford, Ander Herrera, Martial dhe Jessie Lingard dy herë, ishin auto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama