Rezultate te kerkimit per termin: +Rastesisht

Total: 1176
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.985Z

Studenti i kantos, rastesisht i famshem

Nje student britanik i kantos eshte bere rastesisht i famshem. Djaloshi qe studionte ne Kardif kishte blere nje bilete per te pare nje shfaqje gala ne Operan e Uellsit. Adriano Grazianit iu ofrua posti i tenorit, qe ishte semurur disa ore perpara shfaqjes. 32-vjecari pranoi dhe vetem pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.121Z

Cana beson te suksesi ne Europian Shqiperia jo rastesisht ketu

Shqiperia eshte nje nga perfaqesueset debutuese ne finalet e nje Europianit Kuqezinjte per me teper do te jene ne te njejtin grup me vendin organizator te aktivitetit France Lorik Cana eshte pyetur per mundesite e Kombetares per te shkuar me tejbr br Kapiteni foli per revisten franceze But duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.631Z

SIDA 71 per qind e te infektuarve mesojne rastesisht per semundjen

/ / Rreth 71 e rasteve te reja me SIDA mesojne rastesisht per semundjen. Sipas te dhenave epidemiologjike te Institutit te Shendetit Publik ata drejtohen ne spital per shqetesime te tjera me shendetin dhe pas analizave rezulton se jane te infektuar me virusin e rrezikshem.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.490Z

Meta Meidani jo kryeminister qeverie teknike me Kokedhimen takohemi rastesisht

Transmetuar me 02082016 - 1638 Kryetari i Parlamentit terhiqet nga deklarata pak para miratimit te reformes ne drejtesi per qeveri teknike dhe thote se e gjitha ishte ne kuadrin e presionit qe te kishte votim me konsensusbr br Ne n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.896Z

Festat turistet rastesisht ne vendin tone

Mungojnë paketat e mirëfi llta për pushime dimri, prenotime në Razëm, Voskopojë e Dardhë Mes dhjetëra e qindra shqiptarëve që do të kalojnë pushimet dimërore, festat, Krishtlindjet dhe Vitin e Ri jashtë vendit, ka edhe nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.467Z

FOTOT/ E sapomartuara takon rastësisht një mjek për pushime, që i shpëton jetën nga sëmundja vdekjeprurëse!

Një vajzë britanike mund ta quajë si takimin më me fat atë që bëri me një mjek që nuk e njihte gjatë pushimeve. Danielle McCulloch kishte shkuar me burrin në muaj mjalti në Qipro. Aty takoi rastësisht një mjek britanik. Mjeku syshqiponjë vuri re një njollë në qafën e saj. Ai e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.280Z

FOTOT/ Qyteti i nëndheshëm me 18 kate që u zbuluarastësisht

Në vitin 1963, një person në rajonin e Cappadocia në Turqi po restauronte shtëpinë e tij, kur bëri një zbulim të pabesueshëm. Ai gjeti një portë guri që të çonte në një shpellë dhe që të udhëhiqte drejt një qyteti nëntokësor, mijëra vjeçar dhe rreth 85 metra i thellë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama