Rezultate te kerkimit per termin: +Rasti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.776Z

Rasti i dyt

• PUKE - Konstatohet rasti i dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.040Z

Rasti Kleçka, gjykimi në 30 janar

Gjykimi i deputetit Fatmir Limaj dhe nëntë ish-ushtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, që të gjithë të akuzuar për krime kundër popullsisë civile gjatë luftës të vitit 1999, do të nisë më 30 janar. Në Gjykatën e Qarkut në Prishtinë është mbajtur sot edhe një seancë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.449Z

Pipero: Rasti me malarje, i konfirmuar

Pëllumb Pipero, drejtor në Ministrinë e Shëndetësisë në një prononcim për "Ora News" ka deklaruar se tashmë është konfirmuar se një 17-vjeçar është i sëmurë me malarje. Ai theksoi se është bërë menjëherë izolimi i të riut në spitalin "Nënë Tereza". "Rasti është i izol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.595Z

Meningjiti, shenohet rasti i dhjete

Vetem ne dy javet e para te ketij viti, dhjete persona rezultojne te prekur nga semundja e meningjitit. Rasti me i fundit eshte i moshuari nga fshatrat e Burrelit, i cili eshte transportuar pasditen e se merkures per ne Qendren Spitalore Universitare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.929Z

Mbyllet rasti Asanaj, Sopa së shpejti

Prokurori i Gjykatës Themelore, që është marrur me rastin Asanaj ka thënë se ky rast është hetimet kanë përfunduar dhe se rasti është mbyllur. Por nëse do të gjenden prova të reja ndërkohë, atëherë do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.761Z

Virusi H1N1, rasti i parë në Shqipëri

Virusi H1N1 mbërrin në Shqipëri. Pasi ka tmerruar një pjesë të mirë të Amerikës dhe Europës, virusi H1N1 i njohur ndryshe si gripi i derrit ka prekur tashmë edhe një qytetar shqiptar. Rasti i parë është konfirmuar në Gjirokastër mes 80 rasteve të dyshuara për virusin H1N1. Drejtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.655Z

Gruevski: Rasti i Sopotit, çështje e gjykatave

Kryeministri Nikolla Gruevski ka theksuar se rasti i Sopotit është një rast i gjyqësorit dhe se ai nuk mund të deklarohet rreth hetimeve. Kryeministri Gruevski është pyetur sot se si i komenton deklaratat që vijnë nga partneri i koalicionit BDI për sinjale pozitive nga Gjykata Supreme pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama