Rezultate te kerkimit per termin: +Raul +Garcia

Total: 74
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.740Z

Emocionuese: Raul Garcia përlotet në konferencën lamtumire te A. Madridi (Video)

Pas tetë vite shërbim dhe besnikëri, Raul Garcia i ka dhënë fund qëndrimit te Atletico Madrid. 29 vjeçari do të vazhdojë karrierën te Athletico Bilbao, ndërsa në konferencë lamtumire i ka dhënë fund aventurës te Atleti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.916Z

Garcia kërcënon Realin

Java e tretë e kampionatit spanjoll të futbollit, do të kaloj nën hijen e derbit të Madridit, që në Santiago Bernabeu e zhvillojnë Reali dhe Atletico. E për këtë derbi, i bindur në fitore, është shprehur mesfushori i Atleticos Mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.760Z

Atletico Madrid fiton 2-0 ndaj Granades vendos Mandzukic e Garcia

Mario Madzukic dhe Raul Garcia mbyllen ne menyren me te bukur fazen e pare te Atleticos se Madridit me los colchoneros qe fituan 2-0 ne Vicente Calderon ndaj Granadas duke bindur si ne loje dhe ne rezultatbr br Ekipi i Simeones arriti te hedhe shpejt pas kraheve humbjen me Barcen ne kampionat duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.595Z

Mesi barazon legjendën Raul

Argjentinasi arrin shifrën e 71 golave në Ligën e Kampioneve. Vijojnë gafat e ekipeve angleze Katër skuadra të tjera i janë shtuar mbrëmë Real Madridit dhe Borusia Dortmund në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve. Bajern Mynih, PSG, Barcelona dhe Porto kanë kaluar mes 16 më të mira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.189Z

Diego Costa deshti ta rrah shuplaka Pepen!

Provokimet e Pepes ndaj Diego Costës në ndeshjen e Kupës, Real Madrid-Athletico Madrid, kishin ardhur në një moment kur Diego Costa mendoi ta rrah shpulla Pepen. Sulmuesi fantastik me pasaportë spanjolle u ndëshkua në ndeshjen ndaj Realit duke bërë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.821Z

Barcelona fiton, por pa spektakël

Barcelona fiton, por nuk dhuron spektakël. Mungesa e Leonel Messit duket se kushtëzon edhe lojën e skuadrës së Tata Martinos që shënon vetëm një gol ndaj Malagas në udhëtim në Estadio La Rosaleda, të vlefshme për javën e dytë të La Ligas. Bluagranët pa Messin e dëmtuar në Superku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.265Z

Formacionet zyrtare të ndeshjes së sotme Chelsea-Altetico Madrid

Mark Schwarzer do të jetë në portën e Chelseat për ndeshjen e sotme, teksa nga minuta e parë për londinezët do të startojë Eden Hazard. Te Atletico, Raul Garcia është lënë në rezervë, duke u zëvendësuar nga Adr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama