Rezultate te kerkimit per termin: +Raul +Martinez

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.051Z

Dëmtim në kavilje për Havi Martinez

Spanja Pragndeshja me Paraguain nuk po kalon pa probleme për Spanjën, njërën nga pretendentet për fitimin e titullit kampion të botës. Federata spanjolle ka lajmëruar se mesfushori Havi Martinez ka pësuar një dëmtim në kavilje. Lojtari i Atletikos së Bilbaos mësohet të jetë dëmtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.595Z

Mesi barazon legjendën Raul

Argjentinasi arrin shifrën e 71 golave në Ligën e Kampioneve. Vijojnë gafat e ekipeve angleze Katër skuadra të tjera i janë shtuar mbrëmë Real Madridit dhe Borusia Dortmund në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve. Bajern Mynih, PSG, Barcelona dhe Porto kanë kaluar mes 16 më të mira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.261Z

Ekipi i Spanjës për Euro 2012

Selektori i Spanjës, Vicente del Bosque ka publikuar listën definitive të futbollistëve që do të përbëjnë ekipin në Euro 2012. Portierët: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona). Mbrojtësit: Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid),

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.200Z

Del Bosque shpall listën e Spanjës për Kupën e Konfederatave

Trajneri i Spanjës, Vicente Del Boske, ka publikuar listën paraprake të kombëtares Iberike për Kupën e Konfederatave, ku kan rënë në sy dy rikthimi të rëndësishme siç është ai sulmuesit Fernando Torres dhe Iker Kasijas, ndonëse ky i fundit ka kohë pa luajtur me skuadrën Madrilene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.776Z

Botërori, Spanja shpall listën zyrtare, Diego Costa prezent, mbeten jashtë Negredo, Llorente, Navas.

Trajneri i Spanjës, Visente Del Boske ka publikuar sot listën zyrtare me 23 futbollistët që do të udhëtojnë drejt Brazilit për Botërorin që do të startojë së shpejti. Del Boske ka vendosur të kthejë në shtëpi, Alvaro Negredon, duke rrezikuar me Diego Costan e lënduar.  Mungesë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.175Z

Konte debuton me Italine

brbrItalia e Anntonio Kontes zbret sot ne fushe per here te pare ku debutimin e ka perballe nje prej skuadrave me ne forme te momentit Holandes Ish-tekniku i Juventus ka preferuar ta mbaje te fshehte formacionin ndersa ka theksuar se kerkon te sjelle te kjo skuader mentalitet fitues Konte pritet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.091Z

 Inter-Arsenal 2-1, dy magji nga Fabio HoxhaStatistikat e talentit shqiptar të pëlqyer edhe nga vetë “Special One”, Hoze Murinjo: Inter-Torino 1-0, golin i vetëm i takimit mban firmën e Fabios Hoxhës; Kievo-Inter 0-3, një gol i Fabios; Inter-Ars

Interi fiton 2-1 kundër Arsenalit. Një ndeshje ku përballë kanë dy talente genuine 16-vjeçarë shqiptarë kundër njëri-tjetrit. I pari, Fabio Hoxha mbron ngjyrat zikaltër. I dyti, Alban Bunjaku, ato të kuqebardhëve londinezë. Dy djem që po spikasin në një turne ndërombëtar të m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama