Rezultate te kerkimit per termin: +Rei

Meta: total 530 / total_found 530 / time 0.000 / keyword[0] rei / docs[0] 530 / hits[0] 737 /
Euro 2020/ Lista anti-Turqi, Panucci rikthen Sadikun e harron yllin e Breshias
  • 2019-03-14

Euro 2020/ Lista anti-Turqi, Panucci rikthen Sadikun e harron yllin e Breshias

Në prag të ndeshjes së parë kualifikuese për Europianin 2020 që do të luhet më 22 mars në Shkodër kundër Turqisë, trajneri i kombëtares Kristian Panuçi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar prej tij. Këta futbollistë, Panuçi do ti ketë në dispozicion edhe për ndes

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi

Durrës, arrestohen dy të rinj me armë e municione në makinë
  • 2018-11-13

Durrës, arrestohen dy të rinj me armë e municione në makinë

Policia e Durrësit ka arrestuar dy të rinj sot në kuadër të operacionit Forca e Ligjit, pasi kanë qenë në hetim për më shumë se dy muaj për trafikim të armëve. Sipas njoftimit nga Policia janë arrestuar në flagrancë Kevin Mburimi 18 vjeç, banues në Durrës dhe Rei Hodo 22 vjeç, b

Me këmbën e thyer, e përfundon garën në gjunjë! (Video)
  • 2018-10-26

Me këmbën e thyer, e përfundon garën në gjunjë! (Video)

Kur pasioni shkon përtej dhimbjes. Rei Lida, një atlete japoneze, është bërë protagoniste e një gare stoike në Princess Ekiden, e cila u zhvillua në Fukuoka. Por në fillim të garës, sportistja ka thyer këmbën, por gjithsesi zgjodhi të vazhdojë, deri sa i la stafetën shoqes së saj.

Ersekë, një i plagosur me thikë pas sherrit mes shoferëve
  • 2018-10-07

Ersekë, një i plagosur me thikë pas sherrit mes shoferëve

Një person ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri për motive banale mes shoferëve në Ersekë. Mësohet se shoferi i një autobusi, shtetasi Mariglen Sardi, është përleshur me shtetasin Rei Elmasllari, i cili ishte shofer i një veture që punonte si taksi, pa licencë. Sipas policisë

Rei Manaj shënon sërish, por Albacete eliminohet
  • 2018-09-14

Rei Manaj shënon sërish, por Albacete eliminohet

Vetëm tre ditë pasi u aktivizua për disa minuta në humbjen e Shqipërisë me shifrat 2-0 ndaj Skocisë, Rey Manaj ka realizuar golin e tij të dytë me fanellën e Albacetes. Sulmuesi kuqezi u aktivizua në 45 minutat e dyta në takimin ndaj Lugos i vlefshëm për Kupën e Spanjës por edhe pse

Sherr e plumba në Dhërmi. Kapet 21-vjeçari me BMW dhe TT-në plot fishekë
  • 2018-07-08

Sherr e plumba në Dhërmi. Kapet 21-vjeçari me BMW dhe TT-në plot fishekë

Një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka ndodhur pas mesnate në një nga baret verore në zonën e Dhërmiut dhe prej ngjarjes janë terrorizuar pushuesit e shumtë në zonë. E teksa mediat raportuan për derdhje gjaku, viktima e të plagosur, policia e Vlorës në një deklaratë paraprake