Rezultate te kerkimit per termin: +Re +Kyriakos +Mitsotakisbr

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] kyriakos / docs[0] 66 / hits[0] 80 / keyword[1] mitsotakisbr / docs[1] 2 / hits[1] 2 /
Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente
  • 2016-11-26

Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente

Transmetuar me 26112016 - 0809 Shqiperia me nje seri deklaratash dhe aktesh hap pothuajse te gjitha temat e marredhenieve tona dypaleshe duke shtuar dhe ceshtjen inekzistente te ashtuquajtur came ka deklaruar kreu i Demokracise se Re Kyriakos Mitsotakisbr b

Bushati-Mitsotakis Fuqizim te marredhenieve strategjike mes dy vendeve
  • 2016-03-22

Bushati-Mitsotakis Fuqizim te marredhenieve strategjike mes dy vendeve

Transmetuar me 22032016 - 1507 Greqi 22mars 2016 NOAal - Ne diten e dyte te qendrimit ne Greqi Ministri Ditmir Bushati zhvilloi nje takim me Kryetarin e Demokracise se Re Kyriakos Mitsotakisbr br Gjate takimit palet diskutuan pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama