Rezultate te kerkimit per termin: +Reagime

Total: 7141
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.967Z

Reagime te shumta per Papen

Reagime te shumta per Papen E hene 11 Shkurt 2013 1639 p Papa Benediktit XVILajmerimi i Papa Benediktit XVI per te dhene doreheqjen erdhi si rrufe ne qiell te hapur per Kolegjin e Kardinaleve ne Vatikan politiken italiane si dhe ne mbare boten Kryeministri italian ne detyre Mario Monti eshte sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.101Z

Massa: Schumacher ka shfaqur disa reagime

BERLIN- Piloti i Formula 1 Felipe Massa ka vizituar sot mikun e tij dhe ish-shokun e ekipit Michael Schumacher, njoftoi sot gazeta ”Bild”, ndërkohë kampioni gjerman ka shfaqur disa reagime gjatë vizitës së tij.“Ai flinte, kur shfaqi disa reagime me anë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.435Z

Reagime per konferencen e donatoreve

brbrKonferenca e donatoreve nuk ka kaluar pa reagime nga Partia Demokratike dhe te larguarit nga puna ne bashki Ish-nenkryetari i bashkise Eno Bozdo ne nje deklarate shprehet se donatoret e huaj dhane vleresime per projektet e Bashes Ndersa Veliaj sipas Bozdos prezantoi projektet e gjetura ne bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.478Z

Reagime të egra kundër Berishës në Facebook-un e tij

Dhjetëra qytetarë nga profilet e tyre kanë agresuar Sali Berishën në profilin e tij në Facebook, pasi ka postuar thirrjen për tubimin e nesërm të opozitës. Shumë prej tyre i kujtojnë atij se është shkaktari i fatkeqësive në Shqipëri, por ka dhe prej tyre, që janë mbështetës t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.975Z

Thaçi: Reagime neveritëse të opozitës

Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi në një deklarim për media ka thënë se këto mesazhe që po dërgon opozita janë jo të mira. Madje ai i ka quajtur neveritëse veprimet e opozitës. "Këto janë reagime neveritëse të opozitës. Janë këto mesazhe shumë të këqija që ajo po i dërgon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.335Z

Reagime pasi Serbia rehabilitoi Drazha Mihajlloviçin

Gjykata e Lartë në Beograd ka rehabilituar udhëheqësin e lëvizjes çetnike, Dragolub Drazha Mihajlloviç, dhe i ka kthyer atij e pasardhësve të tij, të drejtat civile, të cilat i ishin marrë në vitin 1946, kur ishte gjykuar për bashkëpunim me nazistët dhe pushtuesit. Gjykatësi Aleksan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.778Z

Reagime të forta për deklarimin e homoseksualitetit

06/03/2010 21:05 Spektakli i kësaj mbrëmjeje fillon ndryshe. Arbana shprehet se nga hera e kaluar ku Klodi bëri një rrëfim të vështirë për jetën e tij personale, nëpër të gjithë opinionin publik ka patur reagime të ndryshme. Për të qënë sa më realë, në ekran shfaqet një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama