Rezultate te kerkimit per termin: +Reagon +Kryeministria

Meta: total 80 / total_found 80 / time 0.000 / keyword[0] reagon / docs[0] 11787 / hits[0] 12702 / keyword[1] kryeministria / docs[1] 2734 / hits[1] 3309 /
Procedimet penale ndaj protestuesve, reagon Policia e Shtetit
  • 2018-12-12

Procedimet penale ndaj protestuesve, reagon Policia e Shtetit

Policia e Shtetit del me deklaratë lidhur me protestat e studentëve gjatë ditëve të fundit, ku më e madhja kulmoi të martën para ministrisë së Arsimit, për tu mbyllur te Kryeministria. Në përgjigje të interesit të disa mediave, Policia e Shtetit sqaron se gjatë protestave të zhvillu

NJE SHTET, DY DIPLOMACI
  • 2016-10-13

NJE SHTET, DY DIPLOMACI

ARBEN MANAJ Për të kuptuar se përse Shqipëria është e padëshifrueshme në rupmallologjinë diplomatike, mjafton vizita e Metës në Athinë. Me qëndrime të ndryshme, për të mos thënë të kundërta me linjën zyrtare, nën petkun e babaxhanllëkut të stisur që fsheh komplekse dhe fobi

Reagon Kryeministria! Basha: Të hetohet Rama për foton me Obamën
  • 2016-07-01

Reagon Kryeministria! Basha: Të hetohet Rama për foton me Obamën

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një konferencë për shtyp në lidhje me një hetim të nisur në SHBA. "Hetimet e bëra publike nga Departamenti Amerikan i Drejtësisë dhe mediat prestigjioze ndërkombëtare tregojnë se Edi Rama qëndron pas një krimi të rëndë federa

Qeveria reagon per te arrestuarin ne Greqi qe tha se eshte shoferi i Edi Rames
  • 2016-05-05

Qeveria reagon per te arrestuarin ne Greqi qe tha se eshte shoferi i Edi Rames

Transmetuar me 04052016 - 1147 Qeveria shqiptare reagoi sot per shkrimin qe publikoi nje dite me pare NOAal mbi person te arrestuar ne Greqi per grabitje i cili ka deklaruar se eshte shoferi dhe truproja i Kryeministrit Edi Ramabr br Ne pergjigje te opini

No Pic available
  • 2016-05-04

Arrestimi i shoferit të Ramës në Greqi, reagon kryeministria

Mediat greke kanë publikuar dje një lajm për një shqiptar të ndaluar në Greqi i cili ishte prezantuar si shofer i kryeministrit Edi Rama. Për këtë ngjarje ka reaguar edhe kryeministria e cila thotë se një lajm i tillë është i pavërtetë dhe i pabazë. Në përgjigje të opinionit publ

Thirrja per armatosje Rama Saliu dhe PD sduan reformen ne drejtesi
  • 2016-04-22

Thirrja per armatosje Rama Saliu dhe PD sduan reformen ne drejtesi

Transmetuar me 22042016 - 1231 Tirane 22 prill 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama reagon ndaj deklarates se bere dje ne Parlament nga paraardhesi i tij Sali Berisha qe populli te armatoset per tu mbrojtur duke thene se nuk do kishte r

No Pic available
  • 2016-03-13

Shoqëria civile reagon pas deklaratës së Ramës: Protestat vazhdojnë

Shoqëria civile ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se shoqëri civile ka vdekur. Sipas tyre e vetmja gjë që ka vdekur është sistemi i pisët i financimin i organizatave të stisura, duke shtuar se protestat e tyre do të vazhdojnë. Në mënyrë simbolike ata kanë vendosur d