Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridi

Total: 2804
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.124Z

Real Madridi djeg Deportivon

Real Madridi ka arritur te shenoje fitore te larte ndaj Deportivo La Corunas ne Santiago Bernabeu dhe ate me rezultat 6-1. Cristiano Ronaldo shkelqeu ne fitoren e Real Madridit me dy gola te realizuar. Fillimisht ishte Cristiano Ronaldo 4 ai qe zhbllokoi rezultatin per 1-0. Mesut Ozil nga ana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.601Z

Mposhtet Real Madridi

Real Madridi është mposhtur me rezultat 2-1 nga Getafe në derbin madrilen që u zhvillua në Coliseum Alfonso Perez. Mbretërit arritën që ta menaxhonin pjesën e parë dhe ta mbyllnin me epërsi. Di Maria dërgoi një top drejt bashkëko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.524Z

Real Madridi i pamposhtur

Real Madridi është bërë i pandalshëm. Skuadra madrilene mbrëmë ka mposhtur Almerinë me rezultat 1:4, rezultat ky i cili e bën më të thellë rekordin, kështu duke quar në 20 ndeshje duke qenë i pamposhtur. Real Madridi ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.768Z

Real Madridi plane serioze transferuese gjatë verës

Drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, Jose Angel Sanchez, ka konfirmuar se Gonzalo Higuain do të largohet nga klubi mbretëror gjatë verës. Ai po ashtu konfirmoi se Real Madridi do të transferojë dy sulmues për të përkrahur Karim Benzeman. Argjentinasi dështoi në dy-tri mundësi të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.529Z

Santos vlen sa Real Madridi

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola është i bindur se dueli me Santosin në finalen e Kampionatit botëror të klubeve të dielën vlen sa El Clasico i javës së kaluar me Real Madridin. Strategu katalan ka kërkuar respekt maksimal për skuadrën braziliane. “Santos vlen sa Real Madridi&#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.692Z

Real Madridi ndjek Demichelis

Real Madridi raportohet se është duke ndjekur mbrojtësin e Bayern Munichut, Martin Demichelis. Agjenti i mbrojtësit 30-vjeçar argjentinas tha javën e kaluar se ai është kontaktuar nga klube të mëdha spanjolle dhe angleze për aftësitë e mbrojtësit. Burime spanjolle bëjnë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.859Z

Real Madridi ka në shënjestër Danilon

Real Madridi ka intensifikuar përpjekjet për të siguruar transferimin e mbrojtësit të Portos, Danilo, si alternativë për mbrojtësin e Chelseat, Ivanovic. Marca raporton se Real Madridi pas dështimit për të transferuar Ivanovic, është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama