Rezultate te kerkimit per termin: +Real

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.799Z

Murinjo: “Dua një Real real”

Trajneri i ri i madrileneve: “Nuk jam antibarcelonas, as provokator” Hoze Murinjo u prezantua zyrtarisht si trajneri i Realit të Madridit për katër sezonet e ardhshme, 2010-2015. Ish-trajneri i Interit u shoqërua në sallën e konferencave për shtyp në stadiumin mitik “Santiago Bernabeu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.275Z

Real Barça, Oktapodi Iker, Real Madrid në finale

Tashmë ka fituar simpatinë e tifozerizë madrilene duke qenë se parashikoi fitoren e Real Madritit në Kupën e Mbretit përballë rivalëve historik, Barcelonës. Oktapodi Iker, i cili gjendet në një akuarium në Malaga, mund të bëhet një yll i vërtetë merengez pasi ka parashikuar një tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.411Z

Real kerkon La Decima

0 Te Real Madrid La Decima ose trofeu i dhjete i Champions League eshte kthyer ne nje detyrim Te shtunen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.739Z

Barcelona sfidon Real

Barcelona sfidon Real E marte 26 Shkurt 2013 1719 Barcelona sfidon Real pBarcelona dhe Real perballen sonte ne mbremje ne takimin e kthimit te vlefshem per gjysmefinalet e kupes se mbretit 8 dite ferri per skuadren e Murinjos qe me katalanasit ndeshen edhe ne fundjave ne El Clasico ne kampionat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.449Z

Real, syte nga Ibra

Real Madrid eshte hedhur ne sulm edhe per Zlatan Ibrahimovic dhe nese do t’u ofronte nje shume te kenaqshme, trajneri zikalter Mourinho nuk do te kundershtonte. “Real tashme po bisedon per te marre sherbimet e Ibrahimovic. Dje u organizua nje takim mes perfaqesuesve te klubit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.896Z

Konkurrent Real

Cristiano Ronaldo beson se Real Madridi mund të shkojë deri në fund në edicionin e sivjetmë të Ligës së Kampionëve. Gjiganti nga La Liga do të garojë në Grupin D së bashku me kampionin e Premierligës, Manchester City, Ajax Amsterdanin dhe Borussia Dortmundin. Ky tashmë ka marrë epite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.787Z

Real kërkon Maiconin

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka konfirmuar interesimin e Real Madridit për mbrojtësin e djathtë, Douglas Maicon. Kreu i Nerazzurrëve ka pranuar se klubi i ri i Jose Mourinhos kërkon reprezentuesin brazilian, i cili spekulohej se është objektiv edhe i klubit anglez Manchester City.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama