Rezultate te kerkimit per termin: +Reali

Meta: total 1000 / total_found 7917 / time 0.004 / keyword[0] reali / docs[0] 7917 / hits[0] 12252 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Nga Ronaldo, Mbappe dhe Donnarumma, Perez rrëfen planet e Realit

Pas marrjes së mandatit të pestë në krye të Real Madridit, Florentino Pérez është rrëfyer në mediat spanjolle. Sigurisht që është që çështja e parë ishte ajo për Ronaldon, i cili përflitet se është duke e lënë Madridin pas ankesës së prokurorit, i cili e akuzon atë për mas

No Pic available
  • 2017-06-19

Zidane i telefonon Ronaldos: Qëndro, kemi nevojë për ty

Cristiano Ronaldo është padyshim telenovela futbollistike e kësaj vere. Prej ditësh po flitet për dëshirën e tij për tu larguar nga Reali i Madridit, për shkak të problemeve me drejtësinë për evazion fiskal, por është dikush që po tenton të ndryshojë rrjedhën e kësaj historie. B

Ronaldo e pranon: E kam vendosur, do iki nga Reali
  • 2017-06-17

Ronaldo e pranon: E kam vendosur, do iki nga Reali

Do të largohem, e kam vendosur. Nuk ka kthim pas. Kështu, sipas gazetës Marca, Kristiano Ronaldo i paska treguar shokëve të kombëtares në Rusi, të impenjuar me Kupën e Konfederatave. Një vendim që është konfirmuar edhe nga drejtuesit lusitanë. Ylli portugez ndihet i sulmuar nga shtypi

No Pic available
  • 2017-06-16

Vjen bomba e merkatos: Ronaldo dëshiron largimin nga Real Madrid

Cristiano Ronaldo dëshiron largimin nga Real Madrid. Ky është titulli bombastik i të përditshmes portugeze A Bola e cila raporton se katër herë fituesi i Topit të Artë kërkon largimin pas akuzave të vazhdueshme për evazion fiskal dhe shmangie të taksave prej 14.5 milionë Euro, shkruan&

Donaruma, i fundit i tradhtarëve tek Milani
  • 2017-06-16

Donaruma, i fundit i tradhtarëve tek Milani

Me refuzimin e rinovimit të kontratës te Milani, Xhanluixhi Donaruma hyri zyrtarisht në klubin e tradhëtarëve: futbollistë që në ndjeke të parave dhe një karriere më të mirë, kanë zhgënjyer tifozët me zgjedhjet e tyre. 18-vjeçari nuk është i pari, e ndoshta nuk do të jetë as i f

Çmenduri nga Kina, 200 mln euro për Kristiano Ronaldon
  • 2017-06-10

Çmenduri nga Kina, 200 mln euro për Kristiano Ronaldon

Ofertë e çmendur nga Kina për Kristiano Ronaldon, e cila e ka turbulluar jo pak ambientin te Reali i Madridit. Fillimisht i raportua për 180 milionë në arkat e klubit madrilen, por sipas As shuma e ofruar shkon 200 milionë euro, ndërsa për futbollistin plot 120 milionë euro në vit. Burime

Mesi, jashtë 11-shes ideale nga France Football
  • 2017-06-07

Mesi, jashtë 11-shes ideale nga France Football

Lionel Mesi lihet në stolin e rezervave. Revista franceze “France Football”, e cila jep edhe verdiktin e fituesit të Topit të Artë ka lënë jashtë 11 të titullarve si formacioni ideal i Champions League, sulmuesin e Barcelonës. Mesi autor i 11 golave në këtë kompeticion, i poz