Rezultate te kerkimit per termin: +Realisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.550Z

Çfarë ka frikë realisht Berisha!

Nga Mero Baze   Berisha nuk e ka seriozisht debatin mbi buxhetin. Në fakt debati mbi rishikimin e buxhetit në Kuvendin e Shqipërisë, nuk ka ndonjë peshë reale mbi atë se si do ecë Shqipëria në muajt që vijnë. Është thjesht një procedurë e rregullimit të letrave të qeverisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.422Z

Kastrioti, realisht e rrezikuar

Krutanët mund të krenohen me epitetin e "Kalasë", që iu është vënë, për shkak se në 8 ndeshjet e luajtura në fushën e vet nuk kanë pësuar asnjë humbje, por skuadra e drejtuar tashmë nga trajneri Petrit Haxhia, e ka të qartë se, së bashku me Besën, është realisht e rrezikuar pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.033Z

Statusi që realisht varet prej Berishës

Nga Mero Baze   Stefan Fyle është vënë në shënjestër nga Sali Berisha, përmes një komenti të gjatë dhe të lodhshëm mbi përgjegjësinë e tij për mosmarrjen e statusit nga ana e Shqipërisë. Është një diare politike, e cila vlen të vlerësohet vetëm si një shqetësim rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.905Z

Ja sa kilometra rrugë janë ndërtuar apo rikonstruktuar realisht

Nga Edi Rama Ndoshta kjo do të regjistrohet si një prej gënjeshtrave më monumentale të një kryeministri shqiptar: Kemi ndërtuar 10.400 km rrugë të të gjitha llojeve. Ne kemi përllogaritur me një ekip ekspertësh të pavarur çdo pëllëmbë rrugë të vendit dhe ja e ver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.986Z

Donald Trump: Do tiu them kush i rrëzoi realisht Kullat Binjake!

Donald Trump ka premtuar se do të tregojë kush i rrëzoi Kullat Binjake në 11 shtatorin famëkeq. Më votoni për president dhe do tiu them se kush i rrëzoi Kullat Binjake, ka deklaruar Trump mbrëmë. Ai tha se do bëjë publike gjithë sekretet për sulmin e 11 shtatorit. Godtiëm Irakun, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.450Z

Kush e paguan realisht TVSH?

Duke marrë në konsideratë një analizë të fundit për TVSH-në, pyes: Kush e paguan vërtet TVSH-në në Shqipëri? Kjo pyetje kërkon me të vërtetë "identitetin" e atij që mbart barrën e këtij tatimi. Personi ligjërisht përgjegjës për pagimin e TVSH-së është sigurisht i parëndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.754Z

Berisha Shqiptaret nuk e njohin realisht Shqiperine dhe potencialet e saj

Shqiptaret nuk e njohin realisht Shqiperine dhe potencialet qe ajo ka u shpreh kryeministri Berisha gjate mbledhjes se grupit parlamentar te Partise Demokratike. Per fat te keq kete vend e njohin sa duhet banoret e saj. Kete vend nuk e njohin realisht shqiptaret dhe nuk kane parasysh potencialet qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama