Rezultate te kerkimit per termin: +Realit +Florentino +Perez

Total: 708
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.732Z

Florentino Perez shihet si shpëtimtari I Realit

Madrid - Florentino Perez shihet si shpresa e vetme për të ringritur në majat më të larta të futbollit europian Realin e Madridit. Më 29 mars do të zhvillohet asambleja e klubit, e cila do të caktojë edhe datën e zgjedhjeve për presidentin e ri. Vetë Perezi qëndron në heshtje, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.159Z

Babai i Ozil sulmon Florentino Perez

Nuk kanë të përfunduar polemikat mes drejtuesve të Realit të Madridit dhe familjes së Mesut Ozil. Kreu i klubit madrilen, Florentino Perez përpara disa ditëve deklaroi se klubi vendosi të shesë mesfushorin gjerman pasi ishte shumë i dhën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.070Z

Florentino Perez, i pakënaqur me trajnerin Manuel Pelegrini

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, sikurse bën të e ditur media spanjolle, ka shfaqur dyshimet e para ndaj teknikut kilian, Manuel Pelegrini, të përforcuara këto pas humbjes 1:2 me Seviljen në fundjavën e kaluar. Pas kësaj humbjeje, skuadra madrilene i tha "stop" bashkëkrye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.802Z

Perez zyrtarisht kandidat për presidencën e Realit

Madrid - Florentino Perez njofton zyrtarisht kandidimin e tij për zgjedhjet e presidencës së Realit të Madridit. Këto zgjedhje priten të mbahen më 14 qershor, dhe Perez është kandidatura kryesore për ta marrë drejtimin e Realit edhe një herë tjetër. “Pas ngjarjeve serioze që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.782Z

Mesi: Do të bisedoj me Florentino Perez

Lionel Mesi ka deklaruar se do të flasë me Florentino Perez, nëse kandidati kryesor për presidencën në "Santiago Bernabeu" do t‘i telefonojë për t‘i kërkuar të bëhet pjesë e Realit të Madridit. Gjithsesi, ylli argjentinas këmbënguli se nuk do ta shqyrtojë asnjëherë mundësinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.103Z

Zidan: Florentino Perez do ta kthejë Realin te lavdia

Ish-fantazisti i Realit të Madridit, Zinedin Zidan, është shfaqur sërish në publik, duke konfirmuar mbështetjen për Florentino Perez, kandidatin potencial për të marrë drejtimin e klubit. Tashmë, francezi jo vetëm që ka dalë në mbështetje të Perezit, por beson se ai do t‘i habisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.093Z

Zidan: Perez do t’i rikthejë lavdinë Realit

Zinedin Zidan deklaron se Florentino Perez do të rikthejë atmosferën e mrekullueshme tek Reali i Madridit nëse zgjidhet president i klubit. Legjenda e futbollit botëror është i bindur se Perezi ka aftësinë e veçantë për të riorganizuar edhe një herë “Mbretëreshën e Evropës”.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama