Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online +Gre

Meta: total 1000 / total_found 2715 / time 0.002 / keyword[0] redaksia / docs[0] 42021 / hits[0] 42349 / keyword[1] online / docs[1] 63597 / hits[1] 70705 / keyword[2] gre / docs[2] 3005 / hits[2] 3047 /
Shkencetarja Mersini: Babai i internuar më mësoi lumturinë
  • 2015-09-25

Shkencetarja Mersini: Babai i internuar më mësoi lumturinë

Shkencëtarja shqiptare me famë botërore Laura Mersini Hougton, profesoreshë e fizikës teorike dhe kozmologjisë në Universitetin Amerikan të Karolinës së Veriut në një intervistë dhënë për një radio amerikane krahas arritjeve prestigjioze ne shkencë ka folur për të kaluarën e sa

28 turistë italianë helmohen nga ushqimi në Vlorë, e kuptojnë në...
  • 2015-09-25

28 turistë italianë helmohen nga ushqimi në Vlorë, e kuptojnë në...

DURRËS - Njëzetë e tetë turistë italianë të cilët kishin zgjedhur të shijonin bukuritë e natyrës dhe bregdetit shqiptar kanë hasur probleme shëndetësore pasi kanë konsumuar ushqim në një hotel në qytetin e Vlorës. Ata kanë shfaqur shenja helmimi të cilat i kanë ndjerë kur kan

  • 2015-09-25

"Prangosni vrasësit, jo pushime me lekë krimi' Shpërthen Sinanaj

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANË - Julian Sinanaj i hetuar dhe nën akuzës si vrasësi me pagesë i "bandës së tritolit" në Vlorë ka "shpërthyer" në akuza ndaj prokurorisë duke kërkuar llogari se përse nuk arrestohen personat e përfshirë në krime të ndryshme dhe të denoncuar pr

No Pic available
  • 2015-09-25

Gjykata shfuqizon tenderin, i rikthen Calit Lagunën e Patokut Historiku i përplasjeve Cali-Prenga

Të tjera rreth shkrimit Historiku i përplasjeve Cali-Prenga VIDEO TIRANE - Shfrytëzimi i Lagunës së Patokut për peshkim i rikthehet firmës së familjes Cali. Ka qenë ky vendimi i Gjykatës Administrative e cila shpalli të paligjshëm tenderin e Ministrisë së Buqjësisë, ku në mars të

No Pic available
  • 2015-09-25

Itali/ "Jam shqiptar të pres fytin" Turisti përfundon në spital për 1...

ITALI - Sy të nxirë nga grushtet, dhëmbë të thyer dhe fraktura në fytyrë. Është ky "shërbimi" që i ka dhënë turistit belg një shqiptar të cilit i kishte "buzëqeshur" jeta në Itali dhe ishte bërë pronari i një restoranti në Venezia. E gjithë skena e dhunës ka ndodhur vetëm p

Arrestohet Brovina i PD,3 lidhje të jashtëligjshme në vilën në QS
  • 2014-10-30

Arrestohet Brovina i PD,3 lidhje të jashtëligjshme në vilën në QS

Të tjera rreth shkrimit Vjedhje në Klubin Vllaznia, shoqërohet Kalamashi FOTO VIDEO TIRNAE - Ndërsa opozita po hedh akuza për një shtet policor duke iu referuar aksionit të nisur në 3 ditë kundër vjedhjes së en

No Pic available
  • 2014-10-30

Kuvend, shtyhet për të enjten tjetërvotimi për zgjedhjen e kreut të AMA

TIRANE -  Katër kandidatët për kryetar të AMA-s të zgjedhur në Komisionin parlamentar të Medias, do të votohen në Kuvend të enjten tjetër. Votimi për të zgjedhur kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive ishte parashikuar të zhvillohej në seancën e kësaj të enjteje por është s