Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Meta: total 1000 / total_found 39193 / time 0.017 / keyword[0] redaksia / docs[0] 42021 / hits[0] 42349 / keyword[1] online / docs[1] 63597 / hits[1] 70705 /
LËVIZJA GYLEN DHE MEDIET NË GJERMANI
  • 2018-07-17

LËVIZJA GYLEN DHE MEDIET NË GJERMANI

Yunus Ulusoy nga Qendra e Esenit pr Studimet pr Turqin sht i sigurt: Rrjeti i lvizjes Gylen ka zhvilluar edhe n Gjermani nj struktur pushteti, q nga jasht as nuk mund t kuptohet dhe as nuk mund t kontrollohet. T gjith forcn e saj lvizja ia kushton krijimit t nj imazhi t ri si nj shoqat pr demokracin

No Pic available
  • 2018-02-12

Ofensiva mediatike kineze në Evropë

Një studim aktual paralajmëron për rrezikun e ndikimit në rritje të Kinës në mediat evropiane dhe mendimin publik. Edhe gazetat kryesore gjermane futen këtu. Është ky shqetësim i drejtë apo jo? Kina është e gjithëpranishme në media. Vetëm vitin e kaluar revista britanike Economist i

OFENSIVA MEDIATIKE KINEZE NË EVROPË
  • 2018-02-11

OFENSIVA MEDIATIKE KINEZE NË EVROPË

Një studim aktual paralajmëron për rrezikun e ndikimit në rritje të Kinës në mediat evropiane dhe mendimin publik. Edhe gazetat kryesore gjermane futen këtu. Është ky shqetësim i drejtë apo jo? Kina është e gjithëpranishme në media. Vetëm vitin e kaluar revista britanike “Econ

Dëshmia për Ora News: Në Amatrice jetojnë 10 familje shqiptare, ka viktima
  • 2016-08-24

Dëshmia për Ora News: Në Amatrice jetojnë 10 familje shqiptare, ka viktima

Hamzai është një djalë shqiptar familja e të cilit jeton në Amatrice të Italisë, epiqendra e tërmetit që tronditi Italinë gjatë orëve të natës. Në një bisedë online përmes portalit zyrtar te facebook ne Ora News Hamzai na tregon se babai i tij është dëmtuar lehtë në këmbë d

Dëshmia: Në Amatrice jetojnë 10 familje shqiptare, ka viktima
  • 2016-08-24

Dëshmia: Në Amatrice jetojnë 10 familje shqiptare, ka viktima

Hamzai është një djalë shqiptar familja e të cilit jeton në Amatrice të Italisë, epiqendra e tërmetit që tronditi Italinë gjatë orëve të natës. Në një bisedë online përmes facebook Hamzai na tregon se babai i tij është dëmtuar lehtë në këmbë dhe se falë Zotit familja e

No Pic available
  • 2016-01-01

 Njeriu i vitit. Albin Kurti fiton mbi Erion Veliaj ne fund te sondazhit. Mesazhe edhe për kandidatët e tjerë

  Sondazhi i gazetës TemA online më 31 dhjetor, ka nxjerr fitues Albin Kurtin, lideri i vetvendosjes në Kosovë për shkak të rezistencës që po i bën qeverisë së Kosovës lidhur me ratifikimin e Marrëveshjes me Serbinë dhe kufirin me Malin e Zi. Deri ne fund të garës udhëhoqi K

Shpallen fituesit e sondazhit 1 mujor në www.kohajone.com: Erion Veliaj, Blendi Fevziu dhe Andi Bushati
  • 2015-12-30

Shpallen fituesit e sondazhit 1 mujor në www.kohajone.com: Erion Veliaj, Blendi Fevziu dhe Andi Bushati

Në traditën e saj të përvitshme redaksia e "Koha Jonë" fut online në adresën e saj www.kohajone.com sondazhin për "Politikani i Vitit", "Drejtuesi Emisionit televiziv të Vitit" dhe "Gazetari i Vitit". Sondazhi ka filluar me datën 1 dhjetor dhe është mbyllur dje në ora 12.00. Fit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama