Rezultate te kerkimit per termin: +Redon +Makashi

Meta: total 149 / total_found 149 / time 0.000 / keyword[0] redon / docs[0] 280 / hits[0] 428 / keyword[1] makashi / docs[1] 194 / hits[1] 380 /
No Pic available
  • 2017-11-14

Ja ku do ta shohim Adi Krastën dhe emrat më të njohur të muzikës

Që pas largimit nga Top Channel moderatori Adi Krasta nuk ka prezantuar ndonjë projekt të ri. Megjithatë duket se shumë shpejt Krasta do të shfaqet në ekran. Bëhet fjalë për festivalin e fundvitit në RTSH, ku Adi Krastës i është besuar drejtimi i këtij formati. Mësohet se kët

No Pic available
  • 2017-06-14

Mozzik dhe Kida, elektrizojnë sot sheshin Skënderbej me Cocaina

Të rinjtë e kryeqytetit do të kenë mundësi që të ndjekin sot nga afër dy nga këngëtarët më të njohur të momentin në Kosovë dhe jo vetëm, Mozzik dhe Kida. Ata do të ngjiten sot në skenën e sheshit “Skënderbej”, ku do të interpretojnë disa nga këngët e tyre më të

No Pic available
  • 2017-06-13

Sot në sheshin Skënderbej performon Aurela Gaçe

Sheshi i ri Skënderbej është kthyer jo vetëm në një vend tërheqës për të gjithë qytetarët e Tiranës dhe turistët e huaj që kanë shfaqur interes për ta parë atë nga afër, por edhe në një hapësirë e denjë për aktivitete artistike. Pas hapjes madhështore dhe koncerteve të or

Tërmeti Aurela sot në 20:30 në sheshin Skënderbej
  • 2017-06-13

Tërmeti Aurela sot në 20:30 në sheshin Skënderbej

Sheshi i ri Skënderbej është kthyer jo vetëm në një vend tërheqës për të gjithë qytetarët e Tiranës dhe turistët e huaj që kanë shfaqur interes për ta parë atë nga afër, por edhe në një hapësirë e denjë për aktivitete artistike. Pas hapjes madhështore dhe koncerteve të or

Këtë vit do të bëhet baba? Redon Makashi rrëfehet për jetën private
  • 2017-01-14

Këtë vit do të bëhet baba? Redon Makashi rrëfehet për jetën private

Kjo vonesë ka ndodhur edhe për shkak të egoizmit tim Kështu e ka përshkruar Redon Makashi vonesën e krijimit të familjes dhe statusin e tij si beqar për shumë vite. I ftuar sot në programin Rudina në Tv Klan, përveç kujtimeve nga rinia e tij në muzikë, projektet muzikore që pret ti r

No Pic available
  • 2016-11-28

Muzika rok ndezi skenën e Universitetit të Arteve

Nostalgjikët përjetuan shpërthimin e kitarave të zjarrta të muzikës së vërtetë të viteve 90 Nga Freskida Miloti Retrospektivë, profesionalizëm, art i admirueshëm, shpalosje historie të emrave që krijuan rokun shqiptar, ishte koncerti i natës së mbrëmshme organizuar nga gazetarja Ko

Bukuroshja nga India kurorëzohet “Miss Globe 2016”
  • 2016-11-26

Bukuroshja nga India kurorëzohet “Miss Globe 2016”

Transmetuar më 26.11.2016 - 14:25 Plot 40 kandidate nga e gjithë bota parakaluan në skenën madhështore të Miss Globe 2016 mbrëmjen e 25 nëntorit, dhe kurora e lakmuar shkoi për Miss India, Dempile Chetan Patel. Bukuroshja fili