Rezultate te kerkimit per termin: +Referuar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.529Z

Policia: Asetet kriminale, 12 raste janë referuar në prokurori

Të paktën 12 raste lidhur me hetimin e aseteve kriminale,  janë referuar në prokurori nga Policia e Shtetit për muajin janar 2014. Sipas buletinit mujor të Ministrisë së Buneve të Brendshme,  në këto raste mendohet se janë të implikuar 13 persona. Gjithashtu mësohet se janë fillua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.719Z

Policia e Shtetit: Kemi referuar materialet në Prokurorinë e Përgjthshme ndaj Gjin Gjonit

Policia e Shtetit njoftoi sot se nga Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar në Policinë e Shtetit, më datë 8 korrik 2014, janë referuar materialet në Prokurorinë e Përgjithshme, për veprën penale Pastrim i produkteve të veprës penale ose veprimtarisë kriminale, në ngarkim të shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.317Z

Prokuroria: Hetimet janë referuar si rast flagrance, skishim informacione më parë

Divjaka  Krimet e Rënda: Në një dosje me rastin e fundit edhe deklaratat e opozitës Sokol Çobo Rrëzimi i avionit në Divjakë, ku pranë të cilit është gjetur një sasi e konsiderueshme hashashi, po hetohet si rast flagrance. Prokuroria e Krimeve të Rënda pohoi se nuk ka pasur asnjë inf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.402Z

Duke ju referuar nje artikulli te botuar ne gazeten "Koha Jone" dhe nje shkrimi ne gazeten "RD", sipas te cilave, akuzohen per "shperdorim detyre dhe korrupsion" anetare te kabinetit qever

Duke ju referuar nje artikulli te botuar ne gazeten "Koha Jone" dhe nje shkrimi ne gazeten "RD", sipas te cilave, akuzohen per "shperdorim detyre dhe korrupsion" anetare te kabinetit qeveritar dhe zyrtare te larte te administrates shteterore, Kryeministri Pandeli Majko, I eshte drejtuar sot Prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.558Z

Ne fillim te ketij takimi Kryeministri Fatos Nano falenderoi per mbeshtetjen qe Italia i ka dhene Shqiperise në fushën e mbrojtjes dhe, duke ju referuar vizites se Kryeministrit Italian, Silvio Berl

Ne fillim te ketij takimi Kryeministri Fatos Nano falenderoi per mbeshtetjen qe Italia i ka dhene Shqiperise në fushën e mbrojtjes dhe, duke ju referuar vizites se Kryeministrit Italian, Silvio Berluskoni ne vendin tone gjate ketij muaji, theksoi se Shqiperia eshte e pergatitur per te dhene te tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.803Z

  Kategoria e Parë, merkato - SkenderbeuAlbania-sport.com paraqet zhvillimet më të fundit në këtë kampionat me 16 skuadra, duke iu referuar katër gazetave sportive “Sporti Shqiptar”, “Sport Ekspres”, “Metropol Sport” dhe “Panorama Sport”.

Merkato nuk zhvillohet vetëm në klubet e elitës së futbollit shqiptar (Kategoria Superiore), por dhe në Kategorinë e Parë. Albania-sport.com paraqet zhvillimet më të fundit në këtë kampionat me 16 skuadra, duke iu referuar katër gazetave sportive “Sporti Shqiptar”, “Sport Ekspres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.803Z

  Kategoria e Parë, merkato - LuftetariAlbania-sport.com paraqet zhvillimet më të fundit në këtë kampionat me 16 skuadra, duke iu referuar katër gazetave sportive “Sporti Shqiptar”, “Sport Ekspres”, “Metropol Sport” dhe “Panorama Sport”.

Merkato nuk zhvillohet vetëm në klubet e elitës së futbollit shqiptar (Kategoria Superiore), por dhe në Kategorinë e Parë. Albania-sport.com paraqet zhvillimet më të fundit në këtë kampionat me 16 skuadra, duke iu referuar katër gazetave sportive “Sporti Shqiptar”, “Sport Ekspres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama