Rezultate te kerkimit per termin: +Reflekse

Meta: total 198 / total_found 198 / time 0.000 / keyword[0] reflekse / docs[0] 198 / hits[0] 206 /
LU DHE TRE ITHTARËT E MËDHENJ TË GËNJESHTRËS!
  • 2018-02-23

LU DHE TRE ITHTARËT E MËDHENJ TË GËNJESHTRËS!

Nga Spartak NGJELA Politika amerikane dhe ajo gjermane që janë sot aleatët e Shqipërisë në Ballkanin Perëndimor, duhet ta dinë se elita e korruptuar shqiptare është brenda filozofisë orientale të adhurimit të gënjeshtrës. l. Politika amerikanë kuptohet se aktualisht është e angazhu

Buzët, ja ngjyrat dhe tendencat për sezonin e ardhshëm
  • 2017-09-29

Buzët, ja ngjyrat dhe tendencat për sezonin e ardhshëm

Efekti nudo apo ngjyrat intensive dhe të gjalla. Ja tendencat vjeshtë-dimër, 2017-2018 për të treguar se jeni në një formë të shkëlqyer Me ardhjen e sezonit të ri, dëshira për risi rritet: të dashura zonja apo zonjusha që pëlqeni modën, përgatituni, pasi sharmin për të qene të

Një ëngjëll në dritaren time
  • 2017-09-08

Një ëngjëll në dritaren time

Eleni Laperi Kur hapa sytë në mëngjes, në shtratin me çarçafët e pastër e jastëkë të qendisur të bujtinës Veranda B&B në Berat, një engjëll me reflekse blu të mëngjesit më shihte nga perdet e thurrura me grep të dritares. Nuk mund të ndodhte ndryshe, në qytetin ku ka lindur

No Pic available
  • 2017-08-18

Babai shpëton vogëlushen falë reflekseve

Ky është momenti kur një baba me reflekse të pabesueshme  shpëtoi vajzën e tij nga përplasja. Pamjet e filmuara nga kamera e një tjetër makine tregojnë babin, i cili kalon me vajzën në vijat e bardha. Pikërisht në këtë moment vihet re një makinë e cila nuk frenon, por vijon rr

No Pic available
  • 2017-03-24

Berisha: Çfarë di unë për vrasjen e Azem Hajdarit

Në një intervistë dhënë për gazetarin nga Kosova, Berat Buzhala, ish-kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer edhe marrëdheniet e tij me Azem Hajdarin dhe momentet e vrasjes së tij. BERAT BUZHALA: Ai ishit të përfshirë në tentim puçin e 98-ës pas vrasjes së Azem Hajdarit? SALI BERISHA: A

Berisha kërkon fitore ndaj Lacios dhe beson te Botërori
  • 2017-01-14

Berisha kërkon fitore ndaj Lacios dhe beson te Botërori

Etrit Berisha, njeriu i momentit në radhët e Atalantës, do të rikthehet në stadiumin Olimpico, këtë herë si kundërshtar i Lazios sepse që prej fillimit të sezonit, gardiani kuqezi ka veshur fanellën e Atalantës. Dy skuadrat ndahen nga vetëm dy pikë në klasifikim dhe kjo përballje me

VIDEO/ Saimir Tahiri tregon vajzën e parë të RENEA-s (dhe një intervistë për të njohur se kush është basketbollistja-police)
  • 2017-01-13

VIDEO/ Saimir Tahiri tregon vajzën e parë të RENEA-s (dhe një intervistë për të njohur se kush është basketbollistja-police)

Nga Entela Resuli Ajo është një basketbolliste e talentuar, por edhe një efektive e elitës së Policisë së Shqipërisë, repartit RENEA. Rezarta Hoxhaj është personazhi i shpërndarë sot në rrjetet sociale nga ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri me rastin e 104 vjetorit të Policis