Rezultate te kerkimit per termin: +Refuzimi

Meta: total 1000 / total_found 4598 / time 0.002 / keyword[0] refuzimi / docs[0] 4598 / hits[0] 5360 /
No Pic available
  • 2017-06-26

KQZ paralajmëron komisionerët: Deri në 22:00 të keni mbaruar numërimin

Deri në orën 22:00, në të gjithë vendin duhet të ketë përfunduar proçesi i numërimit. KQZ përmes zëdhëneses Drilona Hoxhaj apeloi komisionerët të vijojnë me procesin, në të kundërt do të shkarkohen. Hoxhaj: Të shkojnë menjëherë në vendet e tyre dhe të fillojnë menjëherë

No Pic available
  • 2017-06-24

Rusia kërcënon me bllokimin e postës së mesazheve të kriptuara Telegram

Rusia kërcënoi sot me bllokimin e postës së mesazheve të kriptuara Telegram, duke e akuzuar se nuk po ofron informacionet e parashikuara nga ligji, në një kohë ku autoritetet kërkojnë të forcojnë kontrollin ndaj shërbimeve on line në luftën kundër terrorizmit. Agjencia ruse e sistemi

No Pic available
  • 2017-06-23

Refuzimi i McAllister, Basha: Asnjë pishman, ofronte 4 Ministra të propozuar nga Rama

Pas marrëveshjes me Ramën, kryedemokrati Basha nuk ka asnjë pishman për refuzimin e paketës McAllister. Në Tonight Ilva Tare, Basha tha se kjo paketë parashikonte katër Ministra teknikë të propozuar nga Rama, ndërsa marrëveshja me Kryeministrin kishte garanci më të shumta zgjedhore. Ba

PËRSE MBAHET E FSHEHUR NATA E KADRIT?
  • 2017-06-20

PËRSE MBAHET E FSHEHUR NATA E KADRIT?

Dhjetë ditët e Ramazanit sapo kanë trokitur dhe besimtarët përgatiten ti presin ata me shtim në adhurime, lutje dhe përshpirtshmëri. Këto ditë përmbajnë brenda tyre natën më të vlefshme dhe më të gjurmuar të gjithë muajit të Ramazanit, d.m.th. natën e Kadrit. Ajo është një na

Heq dorë përfundimisht nga kinemaja, aktorja e njohur shokon me deklaratën e fundit
  • 2017-06-18

Heq dorë përfundimisht nga kinemaja, aktorja e njohur shokon me deklaratën e fundit

Kohët e fundit, aktorja e njohur turke, Nebahat Çehre, nuk kishte pranuar të bëhej pjesë e projekteve të reja, megjithë kërkesat që ka pasur nga producentë të ndryshëm. Arsyeja e këtij refuzimi për aktoren e njohur për rolin e Firdevsit në Dashuri e ndaluar ka qenë dorëheqja nga ki

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit
  • 2017-06-17

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit

 Historia e futbollit është e mbushur me transferime të diskutuara dhe të diskutueshme. Disa prej këtyre janë zhvilluar në orët e vona të natës, të tjerë në mes të ditës. Por në të dy rastet këto operacione kanë shkaktuar zemërimin e tifozëve, siç po ndodh tani me Donnarumma.

No Pic available
  • 2017-06-12

Kokëdhima: Bojkotoni 25 qershorin, sondazhi i Gallup medalje turpi

Themeluesi dhe drejtuesi i Lëvizjes “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima, i ka cilësuar rezultatet e sondazhit të Gallup për Shqipërinë një medalje turpi për klasën politike. Përmes një postimi në fb, Kokëdhima thotë se e vetmja arritje e kësaj qeverie në këto 44 muaj është zb