Rezultate te kerkimit per termin: +Refuzova

Meta: total 545 / total_found 545 / time 0.000 / keyword[0] refuzova / docs[0] 545 / hits[0] 595 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

Arta Dade tregon pse u largua nga politika dhe marrëdhënien me Ramën
  • 2019-01-30

Arta Dade tregon pse u largua nga politika dhe marrëdhënien me Ramën

Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade e ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço, tha se mundësitë e Edi Ramës për drejtimin e vendit janë tejet të kufizuara. Pjesë nga debati: Sonila Meço: Po t’ju kishte thirrur Rama për postin e ministres së jashtme do e kishit pranuar Dade:

Studentët e refuzuan, Nikolla: Dola se më kërkuat, kur do flasim për problemet?
  • 2018-12-08

Studentët e refuzuan, Nikolla: Dola se më kërkuat, kur do flasim për problemet?

Protesta e studentëve u shoqërua sot me tensione, në momentin që ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla doli nga zyra e saj duke tentuar të hyjë në mes të turmës, e shoqëruar nga disa bodigardë dhe përfaqësues të Ministrisë së Arsimit. Nikolla u prit me ovacione dhe ulërima pakënaqë

Perisiç tremb tifozët zikaltër, zbardhen klubet pretendente
  • 2018-12-01

Perisiç tremb tifozët zikaltër, zbardhen klubet pretendente

Sulmuesi anësor kroat i Interit , Ivan Perisiç dha një intervistë për FourFourTëo, ku foli për refuzimin që i bëri Manchester Unitedit në verën e 2017-ës, por një fjali e thënë në fund, ka bërë që të tremben tifozët zikaltër. Refuzova Manchester Unitedin për të mbetur te I

De Biasi rrëfen prapaskenat, ja kombëtarja që ka refuzuar
  • 2018-10-25

De Biasi rrëfen prapaskenat, ja kombëtarja që ka refuzuar

Gianni De Biasi ka refuzuar ofertën e Federatës Armene të Futbollit, pasi nuk është bindur nga projekti. Këtë prapaskenë e ka zbuluar vetë ish-trajneri i Shqipërisë në një intervistë për mediat italiane. Jam takuar me Federatën e Armenisë, por e refuzova ofertën. Kam dëshirë të

Suso: E refuzova dy herë Interin, nuk e ndryshoj fanellën kuqezi
  • 2018-10-19

Suso: E refuzova dy herë Interin, nuk e ndryshoj fanellën kuqezi

Derbi i Milanos mbetet një sfidë e veçantë për të gjithë futbollistët kuqezi, veçanërisht për spanjollin Suso. Mbetet një nga lojtarët me cilësi të jashtëzakonshme teknike, i cili gjithmonë i ka rezistuar tundimit për të veshur fanellën zikaltër. E tregon vetë 24-vjeçari për

Zëri është i Agron Xhafajt, Babalja: I qëndroj të vërtetës deri në vdekje!
  • 2018-10-16

Zëri është i Agron Xhafajt, Babalja: I qëndroj të vërtetës deri në vdekje!

Teksa politika në Shqipëri zien për çështjen Babale dhe vërtetësinë ose jo të audio-përgjimit, ku pretendohet se vëllai i ministrit të Brendshëm diskuton pazare dhe trafik droge, vetë Albert Veliu thotë se zëri është i Agron Xhafajt. Ju vazhdoni ti qëndroni versionit tuaj se zëri